Oferta pracy

Analityk Baz Danych

NOTUS FINANSE S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MySQL

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i aktualizacja raportów na zlecenie komórek biznesowych

  • Optymalizacja i tworzenie struktur baz danych pod bieżące potrzeby IT

  • Opracowywanie i budowa raportów typu dashboard / snapshot

  • Automatyzacja procesu raportowania z wykorzystaniem wybranych narzędzi

  • Stała współpraca z działem odpowiedzialnym za bieżący rozwój aplikacji

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie analityczne z wykorzystaniem dużych zbiorów danych na stanowisku związanym z działaniami CRM, marketingiem bezpośrednim, analizami biznesowymi

  • Doświadczenie w raportowaniu i analizie danych na zlecenie komórek biznesowych, w szczególności w pracy w projektach dotyczących rozwoju narzędzi CRM i Marketing Automation

  • Zaawansowana znajomość SQL, w tym umiejętność tworzenia procedur w MySQL

  • Umiejętność tworzenia procesów ETL

  • Umiejętność projektowania oraz tworzenia i optymalizacji struktury bazy danych

  • Umiejętność identyfikacji problemów wydajnościowych i optymalizacja kodu SQL

  • Doświadczenie we współpracy z analitykami biznesowymi i testerami

  • Doświadczenie w procesach migracji wersji baz danych

  • Zdolności analityczne

  • Zdolności interpersonalne, samodzielność oraz kreatywność w zakresie powierzonych zadań

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień administracji bazą danych MySQL

  • Znajomość zagadnień hurtowni danych

  • Umiejętność wizualizacji danych oraz narzędzi wspomagających

  • Znajomość branży pośrednictwa kredytowego

  • Znajomość PowerBI

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Biuro w centrum miasta (Warszawa, Wrocław)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Spotkania integracyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Prywatne ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

Notus Finanse S.A jest firmą, która od 17 lat działa na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Jesteśmy stabilnym partnerem dla ekspertów finansowych i zaufanym dostawcą usług finansowych dla naszych Klientów. Posiadamy szeroką paletę produktów, autorskie rozwiązania usprawniające obsługę klienta, doświadczonych managerów i trenerów. To wszystko przekłada się na wzrost firmy i sukcesy naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy