Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk bazy danych- SQL

Centrum e-ZdrowiaO firmie

  • Dubois 5A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 godziny temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Centrum e-Zdrowia

Dubois 5A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Python

  • R

Mile widziane

  • PostgreSQL

O projekcie

Od wielu lat specjalizujemy się w budowie i wdrażaniu systemów informacyjnych w obszarze ochrony zdrowia w Polsce. Wykorzystując posiadane kompetencje, wiedzę oraz doświadczenie tworzymy innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia badawczego oraz analitycznego w procesie podejmowania decyzji dotyczących zarządzania ochroną zdrowia;

  • Udział w budowie systemów analitycznych dla ochrony zdrowia mających wpływ na poprawę jej efektywności i wzrost skuteczności przeciwdziałania nadużyciom;

  • Projektowanie, wdrażanie i benchmarking wskaźników KPI dla podmiotów medycznych;

  • Eksploracja danych w celu poszerzania zakresu wykorzystania analiz Big Data w różnych obszarach ochrony zdrowia.

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w zakresie analizy danych;

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym, matematycznym, ekonomicznym, medycznym lub pokrewnym;

  • Biegłą znajomość języka SQL oraz sposobów przetwarzania dużych wolumenów danych;

  • Doświadczenie w pracy z popularnymi pakietami do analizy danych (jeden z: SAS, R lub Python);

  • Umiejętność wyjaśniania trudnych pojęć w sposób jasny, zwięzły, z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi analitycznych i wizualizacyjnych;

  • Umiejętność pracy zespołowej i wysokie umiejętności interpersonalne;

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań oraz dobrą organizację pracy;

  • Biegła znajomość programu Excel.

  • Praktyczną znajomość metod statystycznej analizy danych oraz algorytmów uczenia maszynowego;

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość rynku usług medycznych oraz procesów w ochronie zdrowia;

  • Wiedzę z zakresu optymalizacji zapytań i działania silnika bazy PostgreSQL;

  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami Jira;

  • Umiejętność łączenia myślenia analitycznego i strategicznego;

  • Cechy takie jak: sumienność i zaangażowanie.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia zewnętrzne

    To oferujemy

    • Pracę w nowoczesnej firmie informatycznej (również w formie zdalnej)

    • Umowy o pracę

    • Elastyczną ofertę benefitów

    • Pakiety medyczne

    • Ubezpieczenia grupowe

    • Dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. „13-stkę”

    • Rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji

    • Dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

    • Otoczenie profesjonalnego Zespołu

    • Dla najlepszych premie uznaniowe

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • preferencyjne pożyczki

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • Kafeteria MyBenefit

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    Życiorys uzupełniony w zakresie informacji dotyczących wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia.

    Miejsce składania dokumentów:

    • Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są:

    • w postaci elektronicznej:

    • za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected],

    • poprzez przekazanie za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP,

    • przez formularz aplikacyjny dostępny na stronie internetowej www.cez.gov.pl (w zakładce: praca),

    • za pośrednictwem portalu pracuj.pl

    • w postaci papierowej: w kancelarii Centrum pod adresem ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa.

    • Dodatkowe informacje pod nr telefonu +48501369315.

    • Termin składania dokumentów: do 11 maja 2021r.