Oferta pracy

Analityk bezpieczeństwa IT (stażysta)

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Wełnowiec

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zdarzeń bezpieczeństawa iprzygotowywanie raportów

  • Monitoring dostępności assetów

  • Kontakt i budowa relacji z konsumentami usług

  • Utrzymanie i rozwój produktu

Nasze wymagania

  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,

  • Chcesz się rozwijać w zakresie bezpieczeństwa IT,

  • Posiadasz podstawową wiedzę na temat działania i/lub administrowania w przynajmniej jednej z następujących dziedzin: sieci, systemy operacyjne (Unix/Linux, Windows), bazy danych, aplikacje webowe,

  • Jesteś proaktywny i szukasz interesujących rozwiązań,

  • Lubisz nowoczesne środowisko pracy i dostęp do nowych technologii,

  • Jesteś graczem zespołowym i lubisz pracować w dynamicznie zmieniającym się środowisku,

  • Jesteś gotowy do podjęcia stażu w wymiarze minimum 3/4 etatu (z możliwością elastycznego dopasowania godzin pracy).

Mile widziane

  • Wiedza dotycząca zagadnień bezpieczeństwa IT,

  • Doświadczenie/edukacja w dziedzinie Security.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

Security Analytics to doskonałe miejsce do nauki i zdobywania doświadczenia z zagadnień bezpieczeństwa, która jest jedną z najbardziej prestiżowych dziedzin IT. Jest to zespół zajmujący się analizą zdarzeń bezpieczeństwa i wykrywaniem anomalii na poziomie infrastruktury, aplikacji oraz sieci. Głównym celem zespołu jest wykrywanie incydentów i dbanie o bezpieczeństwo grupy ING przy jednoczesnym ciągłym zaangażowaniu w proces podnoszenia jakości i efektywności świadczonych usług.