Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Atende S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządze-niem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycz-nych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchy-lenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).” Informujemy, że Administratorem danych jest Atende S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 86. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Atende S.A.

Analityk bezpieczeństwa IT

Atende S.A.O firmie

  • Plac Konesera 10a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 07 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Atende S.A.

Plac Konesera 10a

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SIEM

  • SOC

  • EDR

Mile widziane

  • Elastic Stack

System operacyjny

O projekcie

Projekt dotyczy usług monitorowania bezpieczeństwa koncentrujących się na zapewnieniu odpowiedniego wglądu w informacje, które pomogą analitykom bezpieczeństwa wykrywać, badać i reagować na zagrożenia i kampanie ataków w wielu punktach infrastruktury IT – ruch sieciowy, urządzenia sieciowe, serwery, komputery użytkowników.

Twój zakres obowiązków

  • Analizą zdarzeń/incydentów bezpieczeństwa w systemach monitorowania bezpieczeństwa;

  • Klasyfikacją incydentów i zdarzeń;

  • Reakcją na alert systemu SIEM;

  • Przygotowywaniem raportów i rekomendacji związanych z bezpieczeństwem środowiska ID;

  • Udziałem w projekcie utrzymania i rozwoju systemu monitorowania bezpieczeństwa (m.in. budowaniem reguł wykrywania incydentów).

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w obszarze monitorowania bezpieczeństwa;

  • Doświadczenie w pracy na I linii SOC (Security Operation Center);

  • Duża motywacja do rozwoju i nauki prowadzących w stronę II linii wsparcia;

  • Pasja w obszarze cyberbezpieczeństwa;

  • Wysokie zdolności analityczne i umiejętności dostrzegania zależności pomiędzy zdarzeniami;

  • Znajomość podstawowych typów ataków oraz sposobów ochrony przed nimi;

  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux;

  • Znajomość działania usług i technologii bezpieczeństwa (antywirus, EDR/XDR, firewall, IDS/IPS, routery, przełączniki, urządzenia do network forensics, sanbox).

  • Doświadczenie w pracy w systemach EDR/XDR

  • Znajomość Elastic Stack.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w dużej i rozpoznawalnej firmie o wyjątkowym, niekorporacyjnym klimacie;

  • Dostęp do nowoczesnych technologii i wiedzy doświadczonych specjalistów;

  • Przyjazne miejsce pracy, do którego będziesz przychodził w dobrym humorze;

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach;

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport;

  • Pracę w modernistycznych wnętrzach loftowych byłej fabryki wódek na placu Konesera.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja nadesłanych aplikacji

2

Rozmowa z bezpośrednim przełożonym

3

Rozmowa z HR

4

Informacja zwrotna / złożenie oferty pracy

Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć?

  • Dbamy o naszą markę i kulturę organizacyjną, bo zaufanie na rynku to podstawa;

  • Współpracujemy z największymi graczami na rynku, bo lubimy ciekawe i zaawansowane technologicznie projekty;

  • Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo chcemy wspierać naszych pracowników;

  • Lubimy awansować naszych pracowników, bo wiemy, że rozwój jest dla nich ważny;

  • Dbamy o dobrą atmosferę w firmie, bo chcemy, abyś przychodził do pracy z uśmiechem;

  • Chcemy, abyś pracował z nami jak najdłużej, bo wiemy, że stabilizacja zawodowa ma znaczenie.