Oferta pracy

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PN standard sp. z o.o.

Leszno 14

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Splunk/ELK

  • Windows Server

  • Linux

Mile widziane

  • VMware

  • Cisco

  • Palo Alto

  • Sophos

  • Veeam

  • Veritas

  • Eset

  • HCL Domino

  • ATP

  • Nessus

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie bezpieczeństwa systemów i sieci

  • analiza zdarzeń bezpieczeństwa

  • detekcja anomalii

  • wykrywanie i reagowanie na wykryte podatności

  • raportowanie i obsługa incydentów bezpieczeństwa

  • współpraca z działem zarządzania systemami i sieciami w zakresie podwyższania standardów bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz wykazywanie dbałości o szczegóły

  • dobra znajomość konfiguracji systemów Windows i Linux

  • doświadczenie w analizie logów oraz ich korelacji pomiędzy różnymi platformami (Splunk lub ELK stack)

  • dobra znajomość sieci TCP/IP i podstawowych protokołów sieciowych (np. HTTP[S], SSH, SMTP, DNS)

  • certyfikacja w jednym z obszarów: Network, IT Security, Pentesting

  • znajomość struktury ramowej MITRE ATT&CK®

  • doświadczenie w co najmniej jednym z następujących obszarów: VA, IDS/IPS, NAC, EDR, DLP, Forensic IT

  • doświadczenie w pracy z: PaloAlto NGFW, Cisco ASA

  • doświadczenie w pracy w SOC

  • umiejętności programistyczne i/lub zarządzania zbiorami danych

  • dobra znajomość bash / python / powershell

  • znajomość normy ISO 27001

  • znajomość standardów NIST

  • wiedza nt. metod postępowania z ryzykiem

  • znajomość metod zabezpieczania systemów/sieci

  • doświadczenie w analizie pakietów (np. TCPDump, Whireshark) oraz analizie reguł (np. firewall sieciowy, aplikacyjny)

  • udział w konferencjach poświęconych bezpieczeństwu, konkursach typu CTF

Podział czasu pracy
40%

Monitorowanie bezpieczeństwa

30%

Analiza zdarzeń

20%

Obsługa podatności

10%

Obsługa incydentów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Nowocześnie wyposażone stanowisko pracy (wydajny nowy laptop, dwa dodatkowe monitory 27", bogate oprogramowanie w najnowszych wersjach).

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • kwartalny budżet na imprezy integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w formie widekonferencji (Teams)

4

Zatrudnienie

PN standard Sp. z o.o. specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu Zarządzania Usługami IT, Dostarczania Kompetencji oraz Zarządzania Zgodnością. Możemy się pochwalić ponad 20 letnim doświadczeniem, pierwszym w Polsce certyfikatem ISO 20000 w zakresie zarządzania usługami IT, bogatym doświadczeniem oraz portfolio klientów z dynamicznie rozwijającymi się systemami IT.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy