Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk bezpieczeństwa IT

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijającym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Zakres obowiązków:
    • Konfiguracja i utrzymanie systemu zarządzania tożsamością Oracle IdM
    • Realizacja zgłoszeń II linii i Service Desk dotyczących systemu zarządzania tożsamością Oracle IdM
    • Wdrażanie (analiza, konfiguracja, development) nowych funkcjonalności w systemie
    • Udział w projektach z zakresu bezpieczeństwa IT
    • Realizacja integracji z systemami powiązanymi ( SAP, LDAP, System Kontroli Dostępu itp.)

    Wymagania:

    • Minimum 3- letnie doświadczenie w administracji i/lub konfiguracji systemów zarządzania tożsamością - preferowany Oracle IdM
    • Doświadczenie w pracy w systemach Unix/Linux, Windows
    • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle) w tym umiejętność posługiwania się językiem SQL/ PLSQL
    • Podstawowa znajomość programowania w języku Java
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
    • Uczestnictwo we wdrażaniu projektów informatycznych

    Dodatkowe wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – preferowany profil IT
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Zdolności analityczne
    • Podstawowa znajomość systemów bezpieczeństwa IT
    • Znajomość protokołu LDAP
    Nasza oferta dla Ciebie, to:
    • umowa o pracę,
    • pakiet benefitów (karta MultiSport (Plus), prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
    • system szkoleń i warsztatów pozwalający Ci na systematyczne podnoszenie kompetencji,
    • dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań teleinformatycznych w codziennej pracy,
    • szansę rozwoju w dynamicznym i różnorodnym środowisku pracy,
    • pracę w doświadczonym zespole profesjonalistów,
    • świetna atmosfera :)
    Jeżeli chcesz pracować w firmie, dla której najważniejsi są ludzie i wspólnie z nami wdrażać innowacyjne projekty nie wahaj się i zaaplikuj już dziś! Czekamy właśnie na Ciebie! Wspólnie z nami bądź gotowy na wyzwania przyszłości!