Oferta pracy
Numer referencyjny: SOC/2021

Analityk bezpieczeństwa Security Operations Center

NASK SPÓŁKA AKCYJNA

6 00010 000 brutto / mies.

11 Listopada 23

Praga-Północ

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie zdarzeń naruszenia bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym

  • analiza wykrytych zdarzeń bezpieczeństwa

  • kategoryzowanie incydentów bezpieczeństwa i nadawanie im priorytetów

  • obsługa incydentów bezpieczeństwa

  • szukanie zależności pomiędzy zdarzeniami

  • zbieranie kluczowych informacji i opisywanie ich na potrzeby dalszej analizy

  • współpraca z kadrą techniczną klientów

  • praca na systemach usług bezpieczeństwa IT i/lub OT

  • współpraca z zespołami CERT/CSIRT z kraju i ze świata

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która:

  • jest gotowa do pracy w systemie zmianowym w trybie 24/7/365

  • zna systemy operacyjne Windows i Linux

  • posiada praktyczną znajomość TCP/IP i podstawowych protokołów sieciowych (DNS, HTTP, SMTP, itp.)

  • ma wiedzę z obszaru cyberbezpieczeństwa oraz sieci, systemów operacyjnych, baz danych lub aplikacji

  • posiada umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • znajomość narzędzi i produktów takich jak: SIEM, SOAR, WAF, DLP, AV, skanery podatności, proxy

  • doświadczenie pracy w zespołach monitorujących NOC lub SOC

  • doświadczenie w administracji systemami informatycznymi

To oferujemy

  • Potrzebujesz wyzwań? Ciekawa, ambitna i odpowiedzialna praca w dynamicznie rozwijającym się zespole czeka na Ciebie.

  • Chcesz zadbać o siebie i bliskich? Oferujemy prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenia grupowe na życie.

  • Chcesz się rozwijać? U nas będziesz mieć wiele okazji: programy szkoleniowe i rozwojowe, dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość awansu…

  • Lubisz aktywność fizyczną? Mamy dla Ciebie kartę Multisport oraz możesz dołączyć do naszej firmowej drużyny biegowej.

  • Chcesz mieć chwilę dla siebie? Oferujemy dofinansowanie do wypoczynku.

  • W zależności od Twojego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych oferujemy wynagrodzenie wysokości 6-10 tys. brutto.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy