Oferta pracy

Analityk bezpieczeństwa

CRYPTOMAGE S.A.O firmie

CRYPTOMAGE S.A.

Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej 40

Warszawa

Cryptomage SA jest nowoczesną firmą z branży cyberbezpieczeństwa. Obecnie rozwijamy unikalny na skalę światową produkt Cryptomage Cyber Eye służący do wykrywania ataków sieciowych. Kładziemy duży nacisk na kompetencje techniczne oraz biznesowe zespołu. Zatrudniamy zespół kilkunastu doświadczonych naukowców, programistów oraz analityków.

Jeżeli jesteś pasjonatem nowych technologii i tematyki bezpieczeństwa w zakresie IT security lub cyber security, nie czekaj, aplikuj już teraz.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z klientami
  • Wsparcie sprzedaży w zakresie merytorycznego przygotowania oferty z uwzględnieniem przewag konkurencyjnych oferowanych przez firmę rozwiązań
  • Przygotowanie analiz oraz diagnozowanie potrzeb klientów w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego
  • Przygotowywanie prezentacji i prelekcje na organizowanych przez firmę konferencjach
  • Research innowacyjnych rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa
  • Wsparcie realizacji procesów PoC
  • Utrzymywanie relacji technicznych z dostawcami rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – preferowane w dziedzinie IT
  • Znajomość rozwiązań sieciowych w zakresie cyberbezpieczeństwa
  • Dobra znajomość sieci TCP/IP i protokołów sieciowych
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielski

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w komercjalizacji unikalnego projektu badawczo-rozwojowego
  • Możliwość podnoszenia poziomu wiedzy związanej z najnowszymi technologiami informatycznymi oraz cyberbezpieczeństwa
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz system motywacyjny
  • Dogodną lokalizację i możliwość pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy