Oferta pracy

Analityk Big Data

TVN Grupa DiscoveryO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • HiveQL

Twój zakres obowiązków

  • Odkrywanie wiedzy w dużych zbiorach różnorodnych danych (Big Data) oraz ich wizualizacja.

  • Przekładanie wiedzy analitycznej na biznesową.

  • Rozwój rozwiązań wspierających gromadzenie, wzbogacanie i integrowanie różnych źródeł danych o użytkownikach.

  • Doradztwo w zakresie analityki dającej wymierną wartość biznesowi.

  • Bieżącą komunikację z partnerami biznesowymi w zakresie realizacji celów oraz optymalizacji działań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w analitycznym przetwarzaniu dużych zbiorów danych.

  • Umiejętność pracy z danymi wymagającymi gruntownego przygotowania - preferowane doświadczenie w pracy z danymi pochodzącymi z systemów online.

  • Znajomość najlepszych praktyk analitycznych oraz wizualizacji danych.

  • Bardzo dobra znajomość SQL.

  • Doświadczenie w pracy z ekosystemem Hadoop/MapReduce (m.in. Hue, Spark, Kafka, itp.) – preferowane.

  • Podstawowe doświadczenie w tworzeniu prostych modeli statystycznych w R lub w Pythonie.

  • Wykształcenie wyższe o profilach: matematycznym, informatycznym lub pokrewnym.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, stawiania oraz rozwiązywania złożonych problemów.

  • Komunikatywność oraz rozwinięte kompetencje interpersonalne.

  • Dobra organizacji pracy, kreatywność, dokładność i terminowość.

  • Samodzielność w definiowaniu problemów biznesowych oraz szukaniu analitycznych rozwiązań.

  • Znajomość HiveQL.

  • Znajomość Tableau lub innego narzędzia klasy Data Discovery.

To oferujemy

  • Współpracę w międzynarodowym środowisku, w największej prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery.

  • Możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów, otwartych na dzielenie się wiedzą.

  • Przyjazną atmosferę pracy – TVN został wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

TVN Grupa Discovery

TVN Grupa Discovery to czołowy nadawca telewizyjny w Polsce, należący do wiodącego globalnego koncernu mediowego Discovery, którego programy od wielu lat informują, inspirują i bawią.

W ofercie TVN Grupa Discovery znajdują się 24 kanały telewizyjne, w tym stacje factualowe, lifestyle’owe, informacyjne, sportowe i filmowe oraz bogactwo treści dostępnych online, m.in. Player – jeden z najbardziej angażujących polskich serwisów VOD zawierający kanały na żywo oraz programy na żądanie, a także Eurosport Player oferujący najlepsze wydarzenia sportowe na żywo w sieci. Do nadawcy należy również TVN Media – jedno z wiodących biur sprzedaży reklam w Polsce.

Branża mediów i rozrywki rozwija się w niespotykanym dotąd tempie. Postęp technologiczny i transformacja cyfrowa zrewolucjonizowała sposób, w jaki pracujemy, nawiązujemy relacje czy spędzamy wolny czas.

Świat wokół nas podlega nieustannym zmianom, ale jedno pozostaje niezmienne - na pierwszym miejscu zawsze stawiamy naszego widza i odbiorcę. Jak nikt inny potrafimy opowiadać fascynujące historie, które angażują ludzi na całym świecie. Jeśli chcesz tworzyć i realizować to, o czym inni tylko marzą, należysz do grona entuzjastów digitalizacji i jesteś gotów rozwijać swoje kompetencje cyfrowe, dołącz do nas. TVN Grupa Discovery to jeden zespół. Wyróżniamy się jako indywidualności, ale stanowimy również zgraną drużynę, która sobie pomaga, motywuje i wspiera we wspólnym dążeniu do celu. Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy