Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowo-Finansowy

Gremi Personal Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wały Piastowskie 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzać analizy i raporty finansowe na potrzeby wewnętrzne

  • Wspierać kluczowe decyzje biznesowe poprzez dostarczanie kompleksowych analiz finansowych

  • Wprowadzać rozwiązań w zakresie usprawniania i optymalizacji działalności

  • Wspierać zarządzanie płynnością finansową organizacji

  • Pozyskiwać, analizować i weryfikować dane,

  • Tworzyć system raportowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Ekonomia, Finanse i Księgowość lub pokrewne

  • Doskonała znajomość zasad kontrolingu i zarządzania płynnością finansową

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikacyjne oraz organizacji pracy własnej

  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w rozwój organizacji

  • Znajomość języka rosyjskiego będzie atutem

  • Zaawansowana znajomość MS Excel

  • Mile widziana znajomość Optimy

To oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie+premie;

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport;

  • Umowę o pracę;

  • Dogodna lokalizacja;

  • Narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy.

  • Oryginalne imprezy integracyjne;

  • Możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji;

O nas

Gremi Personal zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Nasz zespół liczy około 250 specjalistów, którzy codzennie zajmują się wsparciem ponad 3000 pracowników fizycznych z Europy Wschodniej. Posiadamy biura w 12 głównych miastach Polski, działających według ustalonych jednolitych standardów jakości.

Jesteśmy zgranym zespołem ambitnych i zmotywowanych ludzi, którzy zjednoczyli się pod jedną nazwą – Gremi Personal, mając jeden cel: dążyć do świadczenia usługi na najwyższym poziomie w branży. Nasz zespół jest multikulturowy, składa się z Polaków, Ukraińców, Białorusinów, Litwinów.

W związku z szybkim rozwojem firmy i ilością ciekawych projektów poszukujemy do naszego zespołu Social Media Managera

Poszukujemy właśnie CIEBIE!

Każde CV będzie przeanalizowane przez nasz dział Personalny, który pózniej skontaktuje się z wybranymi kandydatami :)