Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy – Departament Rozwoju Biznesu

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • rondo ONZ 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

rondo ONZ 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna współpraca z przedstawicielami jednostek biznesowych, aby zidentyfikować i doszlifować potrzebę biznesową

  • Analiza potrzeb biznesowych – strategicznych oraz operacyjnych w ramach projektów, w zakresie rozwoju i wdrażania nowych rozwiązań IT w obszarze usług finansowych

  • Translacja potrzeb biznesowych na wymagania funkcjonalne do systemów IT. Opracowanie specyfikacji funkcjonalnej

  • Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych, również w odniesieniu do architektury biznesowej przedsiębiorstwa (przy wykorzystaniu korporacyjnych narzędzi do zarządzania architekturą)

  • Przygotowywanie przypadków użycia oraz wsparcie testów UAT

  • Monitorowanie spójności wdrożeń dla realizowanych projektów

  • Współpraca z zespołem projektowym (m.in. PM, IT PM) oraz partnerami biznesowymi i dostawcami zewnętrznymi (IT)

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w obszarze usług finansowych (bankowość)

  • Posiadasz doświadczenie w analizie biznesowej, przygotowaniu wymagań funkcjonalnych do systemów informatycznych oraz modelowaniu i optymalizacji procesów biznesowych

  • Modelujesz procesy w notacji BPMN, UML

  • Umiesz korzystać z narzędzia Enterprise Architect

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem bankowym DEF

  • Mile widziane zrozumienie aspektów / wymagań technicznych do systemów IT

  • Znasz architekturę informatycznych systemów finansowych

  • Dobrze znasz język angielski (część projektów możesz prowadzić w tym języku)

Mile widziane

  • Doświadczenie z zakresu User Experience

To oferujemy

  • Bardzo dobrą lokalizację biura (Rondo ONZ), obecnie pracujemy w dużej części zdalnie

  • Zatrudnienie w oparciu o umową o pracę na czas określony – 6 mcy (przedłużenie uzależnione od wyników)

  • Atrakcyjne, dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia

  • Karta lunch plus

  • Multikafeteria – każdy znajdzie coś dla siebie :)

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe w naszym biurze (angielski/niemiecki)

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Ergonomiczne biurka

  • Masaże w biurze

  • Owocowe poniedziałki i środy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • bony żywieniowe

Witaj w Volkswagen Financial Services

Oferując nasze rozwiązania finansowe, wspieramy sprzedaż samochodów wielu marek, w tym: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz Porsche. Dołączając do nas, staniesz się częścią tej misji i wpłyniesz na kierunek zmiany rynku.

Przewiń do profilu firmy