Oferta pracy
RITM0220080

Analityk Biznesowo - Systemowy

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium

  • SQL

  • Jira

  • Confluence

  • EA

O projekcie

Zapraszamy Cię do dołączenia do Zespół Rozwoju Systemów Bankowości Internetowej – Aplikacja GOonline, który zajmuje się rozwojem i utrzymaniem systemów z różnych obszarów.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i przekładanie wymagań biznesowych na koncepcję rozwiązania w systemie;

  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych i funkcjonalnych dla opracowywanych rozwiązań;

  • Ścisła współpraca z programistami, dostawcami i przedstawicielami biznesu w celu zrozumienia wymagań, wypracowania rozwiązania, przeprowadzenia testów oraz wdrożeń produkcyjnych;

  • Opracowywanie wraz z przedstawicielami biznesowymi warunków akceptacji nowych rozwiązań;

  • Udział w wycenach projektów (założenia biznesowe, architektura, budżet i harmonogram).

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w roli analityka systemowego;

  • Znajomość metodyk pozyskiwania, modelowania i specyfikowania oraz praktyczna znajomość notacji UML;

  • Praktyczna znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych;

  • Znajomość metodyk projektowych, z naciskiem na metody zwinne;

  • Praktyczna znajomość narzędzi typu Jira, Confluence, EA;

  • Umiejętność analitycznego myślenia, precyzyjnego formułowania myśli oraz dokładność;

  • Umiejętność kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów projektowych;

  • Umiejętność przygotowania argumentacji za i przeciw oraz zdolność identyfikowania i eliminowania sprzecznych / błędnych / nielogicznych wymagań;

  • Samodzielność i zorientowanie na cele;

  • Znajomość języka angielskiego.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Działamy w pierwszej szóstce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych, dzięki czemu pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach. Obszar IT jest kluczowy w funkcjonowaniu naszego biznesu. Dlatego zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, by wspólnie osiągać sukcesy. Innowacyjne rozwiązania, aplikacje, współpraca z największymi graczami w branży i innowacyjnymi startupami. Dajemy Ci atrakcyjne benefity, bo zawsze Cię słuchamy. Nawet jak mówisz specjalnym kodem.

Przewiń do profilu firmy