Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • praca w zarządzanych zwinnie projektach,

  • analiza potrzeb klienta,

  • analiza wymagań i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania,

  • zarządzanie wartością biznesową wytwarzanych rozwiązań,

  • współpraca i konsultacje rozwiązań technicznych z zespołem programistycznym,

  • projekt rozwiązania (funkcje systemu, raporty, interfejsy do systemów zewnętrznych),

  • tworzenie dokumentacji analitycznej,

  • analityczne wsparcie zespołu projektowego w procesie wytwarzania oprogramowania.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne,

  • min. 3 lata doświadczenia w analizie,

  • doświadczenie w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi,

  • komunikatywny język angielski,

  • znajomość relacyjnych baz danych (ERD, SQL),

  • znajomość projektowania webserwisów, XML,

  • komunikatywność, samodzielność, zorientowanie na cel, abstrakcyjne myślenie,

  • mile widziana znajomość branży finansowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Asseco Data Systems S.A. dostarcza produkty, usługi i rozwiązania informatyczne bazujące na oprogramowaniu własnym oraz firm trzecich dla przedsiębiorstw oraz administracji samorządowej. Dysponuje unikalną w sektorze informatycznym wiedzą oraz doświadczeniem blisko tysiąca ekspertów i specjalistów w swoich dziedzinach, co pozwala być wiarygodnym partnerem w tworzeniu, rozwijaniu i utrzymaniu systemów informatycznych oraz specjalistycznych usług. ADS to przede wszystkim ludzie, atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości rozwoju 😊

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

Przewiń do profilu firmy

Nagraj krótkie wideo z sobą w roli głównej. Opowiedz nam w kilku zdaniach o sobie, o swoich pasjach. Poznamy Cię lepiej i będziemy mogli przygotować się na nasze pierwsze spotkanie.