Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

LOTOS Paliwa Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach realizowanych przy udziale Biura IT w zakresie systemów wspierających procesy obrotu hurtowego paliw, systemów kadrowych, obiegu dokumentów lub systemów finansowych;

  • analiza procesów biznesowych;

  • tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych;

  • dokumentowanie analiz;

  • weryfikacja potrzeb biznesowych pod kątem zasadności oraz możliwości implementacyjnych;

  • koordynacja prac pomiędzy stroną biznesową zespołem IT oraz dostawcami zewnętrznymi;

  • opracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem biznesowym, opracowywanie założeń do testów, odbiorów oprogramowania oraz wsparcie w testach akceptacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe min. licencjackie (informatyka lub pokrewne);

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze IT – szczególnie jako analityk biznesowy;

  • doświadczenie w tworzeniu dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe;

  • dobra znajomość SQL (szczególnie PL-SQL/T-SQL) oraz narzędzi UMP;

  • doświadczenie w tworzeniu scenariuszy testowych i zarządzaniu testami;

  • dobra znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej.

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • chęć rozwoju oraz pogłębiania wiedzy w zakresie IT;

  • mile widziana znajomość systemu SAP ERP;

  • komunikatywność;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacanym przez pracodawcę,

  • karta pracownicza LOTOS Biznes (rabat na paliwo i wybrane towary z oferty stacji),

  • możliwość nabycia i rozwoju umiejętności zawodowych.

  • Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

LOTOS Paliwa Sp. z o.o. jest jedną ze spółek, należących do Grupy Kapitałowej Grupa LOTOS S.A. Główny zakres działalności spółki to rozwój sieci sprzedaży paliw, poprzez które swoje zakupy realizują klienci indywidualni oraz flotowi. LOTOS Paliwa Sp. z o.o. to lider i dostawca najwyższej jakości produktów, zapewniający swoim klientom profesjonalną obsługę, działający w poczuciu odpowiedzialności za środowisko i gwarantujący pracownikom optymalne warunki do pracy i rozwoju osobistego.

Przewiń do profilu firmy