Oferta pracy

Analityk biznesowo-systemowy

Nexio Management Sp. z o.o.

15 00024 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Jira

Mile widziane

  • Enterprise Architect

  • Tableau

  • VBA

  • ETL

  • Teradata

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy Analityków biznesowych i biznesowo-systemowych a także do rozwoju ETL do różnych naszych projektów - wewnętrzny jak i u/dla Klienta zewnętrznego.

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych i systemowych dla projektowanego systemu

  • Opracowywanie zebranych wymagań w formie dokumentów analitycznych dla klienta i zespołów developerskiego i testowego

  • Ścisłą współpraca z zespołem projektowym

  • Uczestnictwo w tworzeniu, mapowaniu i reorganizacji procesów biznesowych

  • Wsparcie testów

  • Prezentacje stworzonego rozwiązania dla Klienta

Nasze wymagania

  • Min. 3-4 lata doświadczenia w roli analityka biznesowo-systemowego, ETL lub biznesowego (*pojedyncze wakaty)

  • Znajomość notacji UML i/lub BPMN (*dla większości projektów)

  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

  • Znajomość zasad tworzenia oprogramowania

  • Znajomość SQL - mile widziana

  • Dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego - mile widziana (*nie we wszystkich projektach)

  • Doświadczenie w analizie danych, zaawansowana znajomość SQL, znajomość Tableau (*1 z dostępnych wakatów) LUB Teradata i ETL

  • Dla klienta międzynarodowego z branży finansowej: wiedza i doświadczenie w obszarze funduszy inwestycyjnych: znajomość baz danych, VBA, Excel

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej, dynamicznej firmie, różnorodność projektów

  • Elastyczne formy współpracy: kontrakt B2B lub umowa o pracę

  • Atrakcyjne warunki finansowe, stabilne warunki zatrudnienia, długoterminową współpracę oraz możliwości zmiany projektów

  • Benefity: Medicover (rozszerzony ze stomatologią), FitProfit

  • Finansowanie certyfikatów

  • Możliwość nauki języka angielskiego (zajęcia z lektorem)

  • Wparcie konsultantów pracujących u Klientów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zajęcia z angielskiego z lektorem

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa online z przedstawicielem HR

2

Rozmowa online z Klientem

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a nasze przedstawicielstwa zlokalizowane są we Wrocławiu, Lublinie, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in.: w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI.

W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata, szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Przewiń do profilu firmy