Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy IT

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

  • Magnacka 15A, Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Magnacka 15A

Kowale (pow. gdański)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • UML

  • BPMN

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozwój systemów informatycznych funkcjonujących w organizacji (finansowo-księgowy lub eCommerce)

  • zbieranie wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji wdrażanych rozwiązań,

  • analizowanie procesów biznesowych,

  • tworzenie specyfikacji wymagań, instrukcji dla użytkownika,

  • koordynacja prac pomiędzy stroną biznesową, zespołem IT oraz dostawcami zewnętrznymi,

  • udział w testowaniu oraz wdrażaniu nowych wersji systemu.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne (analiza danych),

  • umiejętność korzystania z baz danych (język SQL),

  • doświadczenie w tworzeniu scenariuszy testowych i zarządzaniu testami,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane: informatyczne, ekonomiczne lub ścisłe,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • znajomość notacji UML i BPMN,

  • wiedza z zakresu systemów: finansowo-księgowych lub eCommerce

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • dużą samodzielność działania,

  • pracę w dynamicznym i nastawionym na sukces zespole,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

  • możliwość pracy hybrydowej lub w biurze w zależności od Twoich potrzeb,

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 6:00 a 9:00),

  • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Etapy rekrutacji
1

ZADZWONIMY DO CIEBIE

2

SPRAWDZIMY TWOJE KOMPETENCJE ONLINE

3

DAMY CI FEEDBACK

BBK to lider branży home decor, który od 20 lat zajmuje się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz.

Poznaj markę home&you, której dział IT intensywnie się rozwija!

W home&you odpowiadamy za wszystkie obszary wsparcia w zakresie technologii, oprogramowania oraz integracji między systemowej. Monitorując trendy na rynku IT doradzamy w zakresie innowacji, oceniając dostępne usługi oraz ich wartość dla organizacji.

Dostarczamy nowe rozwiązania technologiczne oraz rozwijamy te, z których obecnie korzystamy.

Przewiń do profilu firmy