Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowo-Systemowy IT

BMS sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

  • REST

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Będziesz pracować przy tworzeniu i rozwoju systemów informatycznych dedykowanych w głównej mierze dla produktów finansowych. Czeka na Ciebie współpraca z klientami reprezentującymi największe firmy z branży, zbieranie wymagań klienta i przekładanie ich na funkcjonalności systemu. Będziesz uczestniczył w procesie wytwórczym opartym o zwinne metodyki, code review, Continuous Integration (CI) (Gitlab).

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analizowanie wymagań biznesowych klientów (tworzenie nowych funkcjonalności/rozwiązań, dostosowywanie istniejącego produktu) (systemy workflowowe wsparcia sprzedaży produktów finansowych i obiegu dokumentów)

  • zarządzanie Product Backlogiem (analiza, priorytety, estymacje, przeglądy)

  • współpraca z zespołem programistycznym i Kierownikiem Projektu

  • prezentowanie produktu obecnym i przyszłym klientom

  • opracowywanie specyfikacji i dokumentacji rozwiązań

  • wsparcie testów akceptacyjnych z udziałem klientów

  • wsparcie procesu sprzedażowego w zakresie przygotowania dokumentacji ofertowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym/matematycznym/ekonomicznym lub równoważne doświadczenie projektowe

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowo-Systemowego w projekcie realizowanym dla klienta zewnętrznego

  • doświadczenie we współpracy z kierownikami projektów i architektami IT

  • umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta

  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń oraz przygotowywania dokumentacji

  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z przedstawicielami różnych obszarów organizacji

  • poczucie odpowiedzialności za tematy, którymi się zajmujesz

  • umiejętność modelowania procesów, struktur danych i projektowania ekranów użytkownika

  • dziedzinowa znajomość obszarów biznesowych w usługach finansowych (pożyczki faktoring, ryzyko, księgowość, sprzedaż/CRM, itp.) lub/i obszaru zarządzania dokumentami

  • znajomość zagadnień związanych z integracją systemów - REST

  • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych

  • znajomość technologii JAVA oraz JavaScript/HTML/CSS

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole z wykorzystaniem nowych technologii i nowoczesnych metodyk

  • stałe zatrudnienie w ramach preferowanej przez Ciebie formy zatrudnienia

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • elastyczne godziny pracy

  • pakiet medyczny

  • kartę Multisport

  • lekcje angielskiego

  • swobodną i przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bezpłatny parking

  • wyjazdy integracyjne

  • Dyski SSD, IntelliJ Ultimate Edition, zewnętrzny monitor

  • Hackathony, szkolenia, konferencje

Etapy rekrutacji
1

Telefon z działu HR

2

Rozmowa telefoniczna z analitykiem

3

Spotkanie online z managerem zespołu

4

Oferta współpracy lub informacja zwrotna

BMS Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Od ponad 20 lat tworzymy kompleksowe i zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla banków i instytucji finansowych. Dołączając do nas będziesz współtworzyć nowe i rozwijać istniejące moduły w oparciu o zwinne metodyki zarządzania. We współpracy stawiamy na przyjazną, partnerską atmosferę. Jesteśmy otwarci na innowacje. Cenimy samodzielność, niezależność i inicjatywę oraz chęć dzielenia się wiedzą. Wspieramy Twój rozwój zapewniając szkolenia i udział w konferencjach branżowych.

Przewiń do profilu firmy