Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy IT

GRUPA NEUCA

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb, projektowanie funkcjonalności, rozwój nowych rozwiązań w obszarze medycznym,

  • audyt obecnych rozwiązań w obszarze medycznym,

  • definiowanie wymagań – zbieranie, dokumentowanie i uzgadnianie wymagań dotyczących systemów IT,

  • prowadzenie analiz systemowych – projektowanie funkcjonalności systemów informatycznych,

  • tworzenie szczegółowej specyfikacji funkcjonalnej,

  • wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań,

  • wsparcie w rozwiązywaniu incydentów,

  • udział w testach odbiorczych użytkownika (testy UAT).

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku analityka systemowego lub podobnym stanowisku w obszarze medycznym,

  • znajomość procesów/rynku w obszarze medycznym,

  • ukończone studia informatycznych lub pokrewne,

  • rozwinięte zdolności analityczne,

  • umiejętności tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań / analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe),

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania, dokumentacji utrzymaniowej,

  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i umiejętności pracy w grupie,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • znajomość rozwiązań przychodnianych, w tym systemów klasy EDM np. SERUM, KS-SOMED,

  • znajomość systemów klasy HIS, RIS,

  • znajomość procesów operacyjnych zachodzących w przychodniach lekarskich / szpitalach i ich realizacji w rozwiązaniach informatycznych,

  • znajomość standardów przechowywania danych medycznych np. HL7, DICOM,

  • umiejętność wizualizacji analizowanych zagadnień w BPMN, UML.

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole pracującym w oparciu o elementy metodyki SCRUM,

  • uczestnictwo w projektach rozwoju/wdrożenia systemów dla przychodni, badań klinicznych, telemedycyny, ogólnie systemów klasy EDM,

  • stabilne zatrudnienie w firmie z certyfikatem Great Place To Work,

  • możliwość współpracy na UoP lub B2B,

  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,

  • dynamiczne środowisko pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji.

  • kafeteria benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • i wiele innych...