Oferta pracy

Analityk biznesowo-systemowy IT

TUiR WARTA S.A.

  • Chmielna 85/87, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 133A, Warszawa

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udział w przekrojowych projektach realizowanych przy udziale Departamentu IT,

  • prowadzenie prac analitycznych z klientem wewnętrznym,

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w trakcie realizacji projektu,

  • tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych,

  • weryfikacja potrzeb biznesowych pod kątem możliwości implementacji w systemie,

  • wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem biznesowym,

  • współpraca z programistami,

  • zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania oraz wsparcie testów akceptacyjnych,

  • wsparcie przy organizacji i prowadzeniu testów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – Informatyka i kierunki pokrewne (np. techniczne, matematyczne),

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego, ew. w obszarze wsparcia aplikacyjnego IT,

  • praktyczne doświadczenie w identyfikacji i zarządzaniu wymaganiami użytkowników i tworzeniu specyfikacji systemowych,

  • znajomość zasad zarządzania projektami,

  • znajomość relacyjnych baz danych: Oracle, Postgress, MSSQL,

  • znajomość notacji UML i BPMN,

  • znajomość procesu wytwarzania oprogramowania,

  • wysoko rozwinięte umiejętności zbierania informacji, analizy i ich wykorzystywania,

  • systemowe podejście do rozwiązywania powierzonych zadań,

  • otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej,

  • bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w sektorze finansowo – ubezpieczeniowym,

  • doświadczenie lub wiedza dotycząca rozwiązań wykorzystujących ESB,

  • znajomość narzędzia Enterprise Architect,

  • znajomość architektury SOA.

To oferujemy

pracę w stabilnej firmie, w której:

• relacje i sposób zarządzania oparte są na zaufaniu,

• przełożeni nie mówią co masz robić, ale stawiają przed Tobą wyzwania, które należy rozwiązać,

• współpracownicy naprawdę robią to co kochają i zawsze chętnie Ci o tym opowiedzą,

• możesz nieustannie się doskonalić i poznawać nowe rozwiązania i technologie,

• współtworzenie dobrej atmosfery jest tak samo ważne jak realizacja celów,

• wszyscy rozumieją, że na pracy życie się nie kończy.

Aktualnie w związku z pandemią pracujemy zdalnie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy