Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy IT

Europejski Fundusz Leasingowy

Legnicka 48 C-D

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych rozwiązań IT

  • weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych

  • doradztwo dla partnerów biznesowych w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań

  • analiza procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów

  • współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w ramach wytwarzania oprogramowania

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej

  • wsparcie uczestników projektów w ramach prowadzenia testów biznesowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • otwartość na zmiany i umiejętność pracy w ramach wielowątkowych inicjatyw

  • zaangażowanie i inicjatywy w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów biznesowych

  • wykształcenie wyższe i chęć do dalszego poszukiwania wiedzy

  • umiejętność świadomego korzystania (czytania i tworzenia dokumentacji) z notacji UML i BPMN

  • asertywność i umiejętność efektywnej kooperacji zarówno ze stroną biznesową jak i IT

  • budowanie relacji opartej na zrozumieniu potrzeb i wzajemnym szacunku do partnera biznesowego na różnych szczeblach zarządzania

  • aktywność w dzieleniu się wiedzą z resztą zespołu

  • doświadczenie w udziale w projektach prowadzonych zgodnie z Waterfall jak i Agile

Mile widziane

  • doświadczenie w projektach dla branży finansowej w obszarze leasingu lub w obszarze rachunkowości/księgowości

  • praktyczna umiejętność prowadzenia dokumentacji analitycznej w narzędziu Enterprise Architect

  • znajomość notacji Archimate i zagadnień związanych z architekturą korporacyjną

  • praktyczna znajomość BABOK

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o B2B

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia

  • wsparcie w rozwoju kompetencji zawodowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Program Wellbeing