Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Armii Krajowej 28

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz systemowych na podstawie wymagań biznesowych przeprowadzanych wspólnie z biznesem, w formie user stories;

  • Określanie kryteriów akceptacji zdefiniowanych wspólnie z biznesem wymagań;

  • Utrzymywanie dokumentacji analitycznej produktu;

  • Wsparcie podczas realizacji developmentu oraz przeprowadzaniu testów zrealizowanych wymagań systemowych;

  • Bieżąca komunikacja i współpraca w zespole scrumowym.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analityka biznesowo-systemowego;

  • Umiejętność sprawnego komunikowania się w środowisku biznesowym oraz IT;

  • Zdolność analitycznego myślenia, dokładność oraz sumienność;

  • Kreatywność, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;

  • Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM, doświadczenie w pracy z user stories / kryteriami akceptacji;

  • Doświadczenie w branży finansowej / bankowości lub doświadczenie nabyte w firmie tworzącej / wdrażającej systemy informatyczne;

  • Praktyczna znajomość Jira i Confluence;

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów zintegrowanych z systemami zewnętrznymi (poprzez np. API, szyny komunikacyjne);

  • Mile widziana znajomość notacji BPMN;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z silnikami workflow (np. Camunda).

To oferujemy

  • Dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy B2B;

  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;

  • Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją;

  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju najbardziej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie informatyki;

  • Możliwość pracy przy projektach ważnych dla lokalnych społeczności.

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Szczegóły

Przewiń do profilu firmy