Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk biznesowo-systemowy

Sygnity S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Leona Henryka Sternbacha 1

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie i modelowanie procesów biznesowych klienta;

  • Dokumentowanie wymagań, potrzeb oraz problemów klienta;

  • Przygotowywanie propozycji rozwiązań z zakresu architektury biznesowej na podstawie dokonanej analizy;

  • Szacowanie pracochłonności analizy i definiowanie celów, zakresów, produktów i zadań analizy biznesowej;

  • Uzgadnianie z klientem wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu;

  • Przekształcanie treści biznesowych zawartych w regułach biznesowych na szczegółowe wytyczne, algorytmy oraz wyrażenia systemowe;

  • Skuteczna prezentacja informacji klientom, menedżerom i pracownikom technicznym;

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego lub systemowego;

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect i Jira;

  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL;

  • Zdolność prowadzenia procesu analizy i weryfikacji wymagań, w tym aktów prawnych;

  • Zdolność do modelowania wymagań w sposób graficzny lub w języku naturalnym, w tym przy użyciu języków modelowania, takich jak UML;

  • Zdolności interpersonalne oraz umiejętność organizacji pracy;

Mile widziane

  • Język angielski (czytanie dokumentacji technicznej).

To oferujemy

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość pracy w trybie stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym

  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe

  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia i certyfikacje

  • 50% KUP

Etapy rekrutacji
1

Wywiad z rekruterem

2

Spotkanie z menedżerem

3