Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowo - Systemowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 16.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego Klienta, firmy działającej na międzynarodową skalę, należącej do czołówki producentów okien i drzwi w Europie, funkcjonującej w segmencie Top Premium, poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Systemowo - Biznesowego.
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref. 180916/4656

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie aplikacjami wykorzystywanymi w firmie,
    • współpraca z dostawcami w ramach utrzymania aplikacji i systemów oraz rozwiązywania zgłaszanych błędów aplikacji,
    • analiza przyczyn powstawania błędów oraz uzgadnianie sposobów ich eliminacji przy współpracy z dostawcami,
    • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dla aplikacji i systemów,
    • analizowanie potrzeb oraz wymagań użytkowników w zakresie rozwoju oprogramowania,
    • przeprowadzenie procesu zmiany od definicji potrzeb do wdrożenia do odbioru zmiany przez użytkowników systemu,
    • nadzór nad bieżącą realizacją zleconych modyfikacji, przekazanie do testów i zapewnienie pełnego przepływu informacji,
    • codzienne raportowanie statusu prac do przełożonego.

    Wymagania:

    • znajomość procesów produkcyjnych oraz systemów klasy ERP wykorzystywanych do ich wsparcia,
    • doświadczenie w pracy z bazami danych: MS SQL, My SQL,
    • umiejętność zbierania, syntetyzowania i dokumentowania wymagań biznesowych,
    • zdolność komunikowania się z interesariuszami projektu (strona biznesowa i techniczna),
    • nowoczesne spojrzenie na narzędzia informatyczne,
    • umiejętność rozwiązywania problemów,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1.

    Oferta obejmuje:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • dodatkowe ubezpieczenie,
    • kartę sportową,
    • kursy językowe.