Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowo - Systemowy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2019-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Craftware, to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT. Dołącz do nas!

    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    • Analiza biznesowa - zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji wykonalności
    • Analiza systemowa - systemów rozwijanych in-house lub dla klientów zewnętrznych
    • Prowadzenie warsztatów z klientami
    • Tworzenie dokumentacji w języku angielskim (m.in. pisanie user stories, diagramów UML, BPMN)
    • Ścisła współpraca z klientem oraz zespołem projektowym (projekty międzynarodowe)

    Wymagania:

    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Wysoko rozwinięte umiejętności społeczne oraz komunikacyjne
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie oraz piśmie
    • Doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i/lub funkcjonalnych
    • Umiejętność definiowania user stories
    • Wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań informatycznych
    • Doświadczenie w pracy w projektach prowadzonych w Scrumie
    • Min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Samodzielność, dojrzałość biznesowa, umiejętność organizowania pracy własnej
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne)

    Mile widziane:

    • Znajomość Tableau lub praca z innymi narzędziami raportowych
    • Znajomość UML i/lub BPMN
    • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

    Oferujemy:

    • Współpracę B2B

    • Wsparcie w rozwoju

      szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
    • Otwartą ścieżkę awansu

      z pomocą opiekuna merytorycznego zaplanujesz indywidualną ścieżkę awansu zawodowego.
    • Wyjątkową atmosferę

      wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
    • Niekorporacyjne biura

      blisko centrum Warszawy i Łodzi, z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
    • Benefity

      karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, zwrot kosztów zdanych certyfikatów, zajęcia z języka angielskiego