Logo Pracuj.pl

Analityk biznesowo-systemowy

AVILITY Sp. z o.o.O firmie

7 000–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie
    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Specyfikowanie wymagań na budowę lub rozbudowę systemów informatycznych.
  • Opracowywanie i weryfikacja dokumentacji projektowej/systemowej.
  • Opracowywanie koncepcji systemów informatycznych, koncepcji zarządzania projektem.
  • Opracowywanie/aktualizacja standardów wewnętrznych z obszaru budowy systemów informatycznych.
  • Przygotowywanie analiz, raportów.
  • Przygotowywanie i przetwarzanie danych.
  • Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych.
  • Zarządzanie wymaganiami Klienta.
  • Udział w spotkaniach projektowych i warsztatach z Klientem.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania.
  • Znajomość uwarunkowań realizacyjnych dla projektów w sektorze podmiotów publicznych.
  • Umiejętność identyfikacji zagadnień biznesowych i architektonicznych w warstwie biznesowej, oprogramowania oraz danych (domeny architektoniczne).
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect (lub podobne), notacji UML/Archimate.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność organizacji własnej pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu i chęcią pracy w grupie.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne).
  • Doświadczenie w pracy w administracji publicznej.
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji/szkoleń dla Klientów.
  • Znajomość TOGAF.
  • Umiejętność wystąpień publicznych (przynajmniej w roli wsparcie liderów zespołu)
  • Doświadczenie doradcze w zakresie reprezentowania interesów Klienta w stosunku do podmiotów trzecich.
  • Doświadczenie w zakresie administracji repozytoriami (np. Redmine) raz systemami śledzenia błędów (np. JIRA).
  • Chęć rozwoju w obszarze architektury korporacyjnej/analizy systemowej.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.
  • Współpracę z zespołem doświadczonych analityków.
  • Pracę przy różnorodnych, ambitnych projektach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności.
  • Elastyczne godziny pracy, opiekę medyczną, dostęp do pakietu sportowego multisport, dofinansowanie do księgowości.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

Z kim będziesz pracował?

Na nasz aktualny zespół składają się doświadczeni konsultanci o kompetencjach zarządzania projektami, zarządzenia wymaganiami, projektowania architektury rozwiązania oraz programistycznych. Naszą najsilniejszą stroną są ludzie, którzy z entuzjazmem podchodzą do nowych wyzwań, tworząc tym samym zgraną drużynę i niepowtarzalną atmosferę pracy.

AVILITY Sp. z o.o.

Avility Sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego oraz komercyjnego. Pomagamy naszym klientom odnaleźć się między dynamicznie zmieniającymi się trendami i technologiami, wymagającą konkurencją, a chęcią rozwoju i zmian w ich biznesie. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i kompetencje do tego, aby skutecznie wypracowywać optymalne rozwiązania cyfrowe. Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektowania, zamawiania, budowania i użytkowania systemów informatycznych. Obecni na rynku od 2011 roku, realizujemy projekty doradcze zarówno dla instytucji publicznych, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i organizacji stawiających pierwsze kroki w biznesie.

Analityk biznesowo-systemowy, łódzkie