Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowo-Systemowy

VlogIT Sp. z o.o.

100,00130,00 netto (+ VAT) / godz.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Analiza biznesowa

  • Agile/Scrum

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań i prowadzenie ustaleń w zakresie specyfikacji systemu

  • Praca w wewnętrznym projekcie systemu z obszaru finansowego

  • Przygotowanie specyfikacji i mapowanie wymagań systemowych

  • Przekładanie wymagań na koncepcję rozwiązania (funkcje, raporty, interfejsy)

  • Tworzenie dokumentacji analitycznej na etapie definiowania koncepcji, projektowania, produkcji i utrzymania systemu

  • Praca w środowisku Agile z zespołem programistów, testerów, architektem i PO

  • Prowadzenie spotkań analitycznych z klientem oraz w ramach zespołu projektowego

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze analizy systemowej/systemowo-biznesowej

  • Praktyczna znajomość UML i BPMN

  • Umiejętność prowadzenia spotkań i prezentacji, dokumentowania wyników spotkań, ustaleń i zebranych wymagań

  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną pracę w międzynarodowym środowisku

  • Doświadczenie w pracy według metodyk zwinnych

  • Gotowość do pracy w dużym projekcie charakteryzującym się mnogością obsługiwanych rynków oraz koniecznością dostosowywania do częstych zmian

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Umowa B2B (100-130 zł + VAT za godzinę). Nie szukamy kogoś „na projekt” i kilka miesięcy. Szukamy członków zespołu na lata, którzy rozwiną swoje skrzydła i indywidualne potrzeby

  • Praca w 100% zdalna

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. opieka zdrowotna, grupowe ubezpieczenie, karta sportowa)

  • Płaska struktura, swobodna atmosfera pracy

vLOGit to coś więcej niż firma. To społeczność!

Poprzez nasz model partnerski staliśmy się wiodącym niezależnym dostawcą kompleksowych rozwiązań IT dla biznesu w modelu time & material.

Przewiń do profilu firmy