Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowo - Systemowy

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium

  • SQL

  • Jira

  • Confluence

  • EA

O projekcie

Zapraszamy Cię do dołączenia do Zespół Rozwoju Systemów Bankowości Internetowej – Aplikacja GOonline, który zajmuje się rozwojem i utrzymaniem systemów z różnych obszarów.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i przekładanie wymagań biznesowych na koncepcję rozwiązania w systemie;
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych i funkcjonalnych dla opracowywanych rozwiązań;
  • Ścisła współpraca z programistami, dostawcami i przedstawicielami biznesu w celu zrozumienia wymagań, wypracowania rozwiązania, przeprowadzenia testów oraz wdrożeń produkcyjnych;
  • Opracowywanie wraz z przedstawicielami biznesowymi warunków akceptacji nowych rozwiązań;
  • Udział w wycenach projektów (założenia biznesowe, architektura, budżet i harmonogram).

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w roli analityka systemowego;
  • Znajomość metodyk pozyskiwania, modelowania i specyfikowania oraz praktyczna znajomość notacji UML;
  • Praktyczna znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych;
  • Znajomość metodyk projektowych, z naciskiem na metody zwinne;
  • Praktyczna znajomość narzędzi typu Jira, Confluence, EA;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, precyzyjnego formułowania myśli oraz dokładność;
  • Umiejętność kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów projektowych;
  • Umiejętność przygotowania argumentacji za i przeciw oraz zdolność identyfikowania i eliminowania sprzecznych / błędnych / nielogicznych wymagań;
  • Samodzielność i zorientowanie na cele;
  • Znajomość języka angielskiego.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Działamy w pierwszej szóstce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych, dzięki czemu pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach. Obszar IT jest kluczowy w funkcjonowaniu naszego biznesu. Dlatego zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, by wspólnie osiągać sukcesy. Innowacyjne rozwiązania, aplikacje, współpraca z największymi graczami w branży i innowacyjnymi startupami. Dajemy Ci atrakcyjne benefity, bo zawsze Cię słuchamy. Nawet jak mówisz specjalnym kodem.

Aktualne oferty pracodawcy
RITM0220080

Analityk Biznesowo - Systemowy, mazowieckie