Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy (obszar Retail)

Asseco Poland S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • Mantis

  • Redmine

  • TestRail

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osoby ze znajomością branży retail do rozwoju w kierunku roli Analityka Biznesowo-Systemowego do pracy przy 2 projektach, w tym przy jednym, który będzie realizowany zupełnie od początku. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zaaplikuj!

[rekrutacja prowadzona jest online]

Praca zdalna 100%

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych klientów oraz wymagań systemowych w projektach z obszaru Retail

  • Przeprowadzanie warsztatów analitycznych z klientami

  • Tworzenie dokumentów analitycznych

  • Przygotowanie danych do oszacowania pracochłonności modyfikacji systemów

  • Udział w procesie produkcyjnym na etapie testów wewnętrznych oraz odbioru jakościowego u Klienta

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na styku IT i Biznesu: Analityk/Business Key User/Właściciel Procesu Biznesowego/PM/Change Manager w branży Retail

  • Dobra znajomość branży Retail – procesy operacyjne i biznesowe, dystrybucja i logistyka, zarządzanie mechanizmami cenowymi, zarządzanie asortymentem, gospodarka magazynowa (znajomość min. 3 z wymienionych obszarów)

  • Doświadczenie w pracach związanych z rozwojem systemów wspierających biznes

  • Doświadczenie we współpracy z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętności analityczne

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość narzędzi wspierających: Jira, Mantis, Redmine, TestRail

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • waterfall

Skład zespołu

  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy