Analityk Biznesowo-Systemowy

Asseco Poland S.A.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz na potrzeby tworzonych rozwiązań informatycznych

  • Tworzenie dokumentacji analitycznej

  • Współpraca z projektantami, programistami i testerami

Podział czasu pracy
65%

Rozwój produktu

20%

Współpraca z zespołem developmentu i testów

15%

Dokumentacja

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • umiejętność analizowania procesów biznesowych, wymagań wynikających z potrzeb klientów i przepisów prawa oraz wymagań systemowych

  • dobra znajomość notacji UML i BPMN

  • doświadczenie w modelowaniu procesów przy użyciu narzędzia Enterprise Architect

  • znajomość zagadnień dotyczących rozwiązań informatycznych chmurowych oraz mobilnych,

  • wiedza z zakresu relacyjnych baz danych oraz znajomość języka zapytań SQL

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów

  • skrupulatność, sumienność, dokładność

  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej, zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Mile widziane

  • znajomość standardów: HL7 CDA oraz openEHR

  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (SCRUM)

  • znajomość rynku ochrony zdrowia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

O projekcie

Dołącz do naszego zespołu, w którym będziesz odpowiadał/a za rozwój usług chmurowych oraz mobilnych związanych z systemem mMedica. Jest to prosty, intuicyjny i niezawodny system do obsługi gabinetów lekarskich, średnich i małych przychodni oraz praktyk lekarskich.

mMedica jest naszym autorskim rozwiązaniem, które zaspokoi potrzeby zarówno tych, dla których głównym zadaniem, jakie ma realizować program lekarski, są rozliczenia z NFZ, jak i tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają przyspieszenie i wspomaganie obsługi pacjenta oraz tworzenie dokumentacji medycznej. Dokumentacja medyczna jest tworzona w przejrzysty sposób, a programy dla przychodni uwzględniają nowoczesne usługi dla pacjentów takie jak rejestracja internetowa. Program do rejestracji pacjentów i moduł Elektroniczna Dokumentacja Medyczna przyspieszą proces obsługi pacjenta.

Możliwa praca hybrydowa (1-2 dni z biura w Gliwicach) lub 100% zdalnie

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy