Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowo-Systemowy

NATEK POLAND

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Jira

  • Confluence

Mile widziane

  • SQL

  • PL/SQL

O projekcie

Dołącz do NATEK Polska wspierając projekty w obszarze bankowości. Staniesz się częścią zespołu zajmującego się tworzeniem aplikacji bankowych w obszarze CRM. W zespole będziesz odpowiadał za analizę biznesową oraz systemową i jej wdrożenie. Pracuj w metodologii SCRUM i stawaj przed wyzwaniami projektowymi, dysponując nowoczesnymi technologiami i narzędziami.

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie wymagań i weryfikacja pod kątem wykonalności,

  • Odpowiedzialność za analizę biznesową i systemową oraz jej wdrożenie,

  • Tworzenie specyfikacji wymagań dla rozwiązań IT,

  • Przeprowadzanie testów,

  • Bieżąca współpraca z jednostkami biznesowymi oraz programistami.

Nasze wymagania

  • +3 lata doświadczenie na stanowisku analityka i udział w projektach IT,

  • Znajomość notacji UML i BPMN oraz narzędzi modelowania (np. Enterprise Architect),

  • Znajomość metodyk pozyskiwania, strukturyzowania i modelowania wymagań oraz procesów biznesowych,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Visio, PowerPoint),

  • Znajomość metodyki SCRUM,

  • Znajomość narzędzi takich jak JIRA i Confluence.

  • Doświadczenie w branży bankowości/finasów lub ubezpieczeniowej,

  • Znajomość języka SQL lub PL/SQL,

  • Znajomość zagadnień integracyjnych (SOAP, REST).

To oferujemy

  • Długofalową współpracę opartą o nasze wartości: edukacja, partnerstwo i odpowiedzialność,

  • Pracę w projektach dedykowanych dla największych marek na świecie z sektora finansowego i telekomunikacyjnego,

  • § Możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowych środowisku i rozwoju w projektach realizowanych w Polsce, lub innych krajach: Słowacja, Czechy, Bułgaria,

  • Pracę w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Możliwość pracy 100% zdalnej,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę Multisport lub My Cafeteria,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • NATEK loyalty Club,

  • Możliwość dołączenia do społeczności odpowiedzialnej społecznie i uczestniczenia w inicjatywach firmowych,

  • Dla kontraktorów - uprawnienie do 23 dodatkowych dni świadczenia usług w roku,

  • Twój Twojej kariery zawodowej poprzez dopasowanie umiejętności i planów do odpowiednich projektów,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Opierając się na wspólnych wartościach naszej firmy - odpowiedzialności, wiedzy i partnerstwie - misją NATEK jest dostarczanie wysokiej jakości usług outsourcingowych i konsultingowych IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2004 roku nasi pracownicy uczestniczą w projektach dla naszych partnerów z całego świata w najważniejszych branżach, w tym w finansach i ubezpieczeniach, telekomunikacji, infrastrukturze IT. NATEK posiada biura w Polsce, Bułgarii, Czechach i na Słowacji, a dzięki zespołowi ponad 500 ekspertów, w tym kierowników projektów, programistów i administratorów, jesteśmy w stanie skutecznie wspierać naszych partnerów.

Przewiń do profilu firmy