Oferta pracy

Analityk Biznesowo - Systemowy Salesforce

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Salesforce

Mile widziane

  • Enterprise Architect

O projekcie

W naszym zespole wspieramy właścicieli biznesowych w zbudowaniu całościowej wizji ich rozwiązania: pro-klienckiej, spójnej, efektywnej. Szukamy innowacji, okazji do poprawienia biznesu, możliwości automatyzacji oraz innych szans, aby procesy były coraz lepsze. Proponujemy opcje, oceniamy i opracowujemy pomysły innych. Wspieramy poszukiwania partnerów technologicznych oraz uzgadnianie optymalnego modelu współpracy. Identyfikujemy szanse łączenia projektów i rozwiązań, aby zarówno architektura rozwiązania jak i przedsiębiorstwa były efektywne. Czerpiemy z różnorodności: projektowej, kompetencyjnej i pracowników.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna współpraca z przedstawicielami jednostek biznesowych, aby zidentyfikować i doszlifować potrzebę biznesową

  • Projektowanie rozwiązania systemowych na podstawie wymagań biznesowych

  • Translacja wymagań biznesowych i funkcjonalnych na epiki, komponenty, historyjki użytkownika

  • Opracowanie specyfikacji funkcjonalnej

  • Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych

  • Przygotowywanie przypadków użycia oraz wsparcie testów UAT

  • Monitorowanie spójności wdrożeń dla realizowanych projektów

  • Współpraca z zespołem projektowym (m.in. PM, IT PM, zespół deweloperski) oraz partnerami biznesowymi i dostawcami zewnętrznymi (IT)

  • Identyfikowanie i zarządzanie zależnościami analitycznymi na poziomie projektu i z innymi projektami

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobrze znasz język angielski

  • Dobrze znasz platformę Salesforce

  • Jesteś zaangażowany/a, z otwartym umysłem, umiejętnością analizy i rozwiązywania problemów

  • Uczestniczyłeś/aś w projektach wdrażających narzędzia CRM

  • Posiadasz doświadczenie w analizie biznesowej, przygotowaniu wymagań funkcjonalnych do systemów informatycznych

  • Rozumiesz procesy biznesowe, potrafisz je zamodelować (mile widziana znajomość notacji BPMN, UML)

  • Cechuje Cię komunikatywność, dobrze odnajdujesz się w pracy z zespołem i działając samodzielnie

  • Certyfikacja Salesforce (Administrator, App Builder, Sales Cloud Consultant, Service Cloud Consultant)

  • Doświadczenie w projektach realizowanych w metodykach zwinnych (Agile, Scrum, LeeS)

  • Doświadczenie w pracy z Enterprise Architect

  • Doświadczenie w branży finansowej (bankowość, leasing)

  • Zrozumienie aspektów/wymagań technicznych do systemów IT

  • Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie z zakresu User Experience

To oferujemy

  • Bardzo dobrą lokalizację biura (Rondo ONZ)

  • Zatrudnienie w oparciu o umową o pracę

  • Atrakcyjne, dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia

  • Kartę Lunch Plus

  • Multikafeterię – każdy znajdzie coś dla siebie

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe w naszym biurze (angielski/niemiecki)

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Ergonomiczne biurka

  • Masaże w biurze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

Volkswagen Financial Services is located in Warsaw and specializes in financing cars from Volkswagen Group (Volkswagen, Volkswagen Trucks, Audi, Škoda, SEAT, Porsche, Bentley). The company employs over 500 people.

Przewiń do profilu firmy