Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowo –Systemowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-06-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy globalną firmą technologiczną z 15 – letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 900 specjalistów z zakresu nowoczesnych rozwiązań wspierających biznes. Posiadamy 6 oddziałów w Polsce oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

    Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury.

    Wyróżniamy się podejściem Paperless, którego celem jest zmniejszenie ilości papieru w organizacji oraz optymalizacja procesów biznesowych.
    Praca zadalna
    kreska

    Zadania:

    • Analizowanie zmian funkcjonalnych systemów IT na podstawie zgłoszonych wymagań biznesowych;
    • Zbieranie, analizowanie oraz modelowanie wymagań do systemów informatycznych;
    • Projektowanie zmian w systemach informatycznych;
    • Przygotowywanie zakresu testów modyfikacji systemu;
    • Zapewnianie wsparcia analitycznego na etapach projektowania, programowania, testowania oraz wdrożeń systemów informatycznych;
    • Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji analitycznej systemów;
    • Udzielanie wsparcia podczas pracy operacyjnej w ramach analizy poprawności wykonywanych transakcji;
    • Weryfikacja błędów i projektowanie rozwiązań tych błędów;
    • Udział w procesach migracyjnych systemów.

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w roli Analityka Biznesowego w obszarze zbierania wymagań, tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i systemowych;
    • Znajomość notacji BPMN, UML ;
    • Znajomość relacyjnych baz danych, tworzenia zapytań w języku SQL oraz zasad analizy obiektowej i projektowania obiektowego;
    • Znajomość metodyk prowadzenia projektów (Scrum, Agile);
    • Rozumienie i wiedza na temat cyklu tworzenia oprogramowania;
    • Mile widziana wiedza w zakresie standardów oraz dobrych praktyk związanych z obszarem RPA
    • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Doświadczenie w projektach związanych wdrożeniem podejścia procesowego w organizacji.

    Oferta:

    • Prywatne ubezpieczenie medyczne;
    • Kartę Multisport;
    • Czwartkowe zajęcia jogi;
    • Lekcje angielskiego;
    • Owocowe środy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez Billennium S.A.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Billennium S.A przez okres najbliższych 24 miesięcy.
    bottom