Analityk Biznesowo-Systemowy

kaes.

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analizy systemowej i biznesowej,

  • modelowanie procesów związanych z funkcjonowaniem firmy w wybranych obszarach,

  • przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej i dokumentacji technicznej,

  • współpraca przy projektowaniu oprogramowania wytwarzanego w Spółce,

  • udział w warsztatach i pracach nad rozwojem różnych obszarów funkcjonowania firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe uwzględniające takie przedmioty jak: analiza biznesowa w IT, inżynieria oprogramowania, testowanie oprogramowania, tworzenie relacyjnych baz danych;

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie w realizacji projektów związanych z systemami klasy ERP, CRM;

  • dobra znajomość notacji BPMN;

  • dobra znajomość baz danych (SQL);, kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

To oferujemy

  • pełnowymiarowe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • samodzielne stanowisko pełne wyzwań, własnych inicjatyw, dające możliwość podnoszenia swoich kompetencji,

  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • pewne i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • system premiowy zależny od realizacji celów,

  • benefity pracownicze i inicjatywy dobroczynne,

  • nieformalny dress code, swobodna atmosfera - wszyscy jesteśmy ze sobą po imieniu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania, wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

kaes.

Sieć sklepów multibrandowych kaes. oferuje odzież, obuwie oraz akcesoria polskich, zagranicznych marek z segmentu casual – sport, takich jak: adidas, Puma, Tom Tailor, New Balance, 4F, Outhorn, Reebok, Skechers, Vans, Under Armour, Cross Jeans, Kappa, Prosto.

Bliskość

Nasze sklepy stacjonarne znajdują się już w ponad 100 miastach na terenie Polski, często są to mniejsze miejscowości, bo sami w takiej działamy. Każdy nasz kolejny sklep powstaje z myślą o tym, że chcemy być jeszcze bliżej Ciebie.

Firma to ludzie

Najsilniejszą stroną firmy są ludzie. Mając zespół doświadczonych osób, działających z pasją i zaangażowaniem, patrzymy w przyszłość z optymizmem. Lubimy pracować razem, by naszym klientom zaoferować wszystko, co najlepsze. Chcesz nas bliżej poznać i pracować w kaes.? Dzieli Cię tylko jedno kliknięcie - aplikuj.

Przewiń do profilu firmy