Analityk Biznesowo-Systemowy (ubezpieczenia) – Departament Rozwoju Biznesu

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa

Twoje zadania:

  • Analiza potrzeb biznesowych – strategicznych oraz operacyjnych w ramach projektów, w zakresie rozwoju i wdrażania nowych rozwiązań IT w obszarze ubezpieczeń
  • Translacja potrzeb biznesowych na wymagania funkcjonalne do systemów IT
  • Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych
  • Przygotowywanie przypadków użycia, koordynowanie testów
  • Monitorowanie spójności wdrożeń dla realizowanych projektów
  • Współpraca z partnerami i dostawcami zewnętrznymi (IT) oraz z klientami wewnętrznymi

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • Posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze usług finansowych (w szczególności ubezpieczeń)
  • Posiadasz doświadczenie w analizie biznesowej, przygotowaniu wymagań funkcjonalnych do systemów informatycznych oraz modelowaniu i optymalizacji procesów biznesowych
  • Modelujesz procesy w notacji BPMN, UML
  • Umiesz korzystać z narzędzia Enterprise Architect
  • Mile widziane zrozumienie aspektów / wymagań technicznych do systemów IT
  • Znasz architekturę informatycznych systemów finansowych
  • Dobrze znasz język angielski (część projektów będziesz prowadzić w tym języku)
  • Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie z zakresu User Experience

Zapewniamy Ci:

  • Bardzo dobrą lokalizację biura (Rondo ONZ)
  • Zatrudnienie w oparciu o umową o pracę na czas określony – 6 mcy (przedłużenie uzależnione od wyników)
  • Atrakcyjne, dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia
  • Karta lunch plus
  • HO
  • Multikafeteria - (Multisport, karty empik i wiele innych)
  • Pakiet medycznyUbezpieczenie na życie
  • Pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe w naszym biurze (angielski/niemiecki)
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Ergonomiczne biurko :)
  • Masaże w biurze
  • Owocowe poniedziałki i środy

O zespole:

W naszym zespole wspieramy właścicieli biznesowych w zbudowaniu całościowej wizji ich rozwiązania: pro-klienckiej, spójnej, efektywnej. Szukamy innowacji, okazji do poprawienia biznesu, możliwości automatyzacji oraz innych szans, aby procesy były coraz lepsze. Proponujemy opcje, oceniamy i opracowujemy pomysły innych. Wspieramy poszukiwania partnerów technologicznych oraz uzgadnianie optymalnego modelu współpracy. Identyfikujemy szanse łączenia projektów i rozwiązań, aby zarówno architektura rozwiązania jak i przedsiębiorstwa była efektywne. Czerpiemy z różnorodności: projektowej, kompetencyjnej i pracowników.

Jesteś Tym, kogo szukamy? Daj nam znać, klikając
przycisk "Aplikuj”i wysyłając swoje CV.

Ogłoszenie archiwalne