Oferta pracy

Analityk biznesowo-systemowy w obszarze CRM

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia

Aleja Niepodległości 2

Stare Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

Mile widziane

  • SCRUM

  • UML

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie i analizowanie wymagań klientów biznesowych.

  • Weryfikacja wymagań pod kątem możliwych rozwiązań, uwzględniająca ich optymalizację.

  • Modelowanie rozwiązań uwzględniając aspekty integracji z innymi systemami.

  • Tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych oraz systemowych.

  • Współpraca z klientem wewnętrznym oraz deweloperami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań.

  • Wsparcie analitycznie podczas testów akceptacyjnych.

  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Analityk Biznesowo-Systemowy.

  • Wiedza w zakresie integracji i analizy systemów informatycznych.

  • Znajomość narzędzi i technik wspomagających analizę biznesową.

  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów zarówno biznesowych, jak i wewnętrznych.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji obcojęzycznej.

  • Doświadczenie w pracy w SCRUM-ie oraz umiejętność modelowania systemu i procesów biznesowych (UML, BPMN).

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.

  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali).

  • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych oraz udziału w kursie j. angielskiego

  • na preferencyjnych warunkach.

  • Dodatkowe dni wolne w roku.

  • Możliwość pracy zdalnej w modelu pracy hybrydowej (2 lub 3 dni w biurze w tygodniu).

  • Elastyczny czas pracy.

  • Biuro znajduje się w centrum Poznania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Przewiń do profilu firmy