Analityk Biznesowo-Systemowy w obszarze Global Markets

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

    Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Lokalizacja: Kraków
    Stosunek pracy: Współpraca B2B (via HAYS)

    Kraków
    NR REF.: 1109044

    Zadania:

    • Pozyskiwanie oraz analiza wymagań biznesowych w zakresie wdrażanych rozwiązań IT
    • Tworzenie dokumentacji analitycznej - biznesowej i systemowej
    • Tworzenie wymagań funkcjonalnych, poza funkcjonalnych
    • Wsparcie zewnętrznego wykonawcy w ramach prac projektowych w kwestiach wymagających informacji analitycznych
    • Ścisła współpraca z programistami, dostawcą zewnętrznym i przedstawicielami biznesu w celu zrozumienia wymagań, wypracowania rozwiązania, przeprowadzenia testów oraz wdrożeń produkcyjnych
    • Tworzenie scenariuszy testowych

    Wymagania:

    • Dobra, praktyczna znajomość SQL
    • Doświadczenie na stanowisku Analityka biznesowo-systemowego w instytucjach finansowych
    • Gotowość podjęcia się opieki merytorycznej nad powierzonym zadaniem
    • Znajomość narzędzi i technik wspomagających analizę biznesową
    • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów zarówno z osobami biznesowymi, jak i specjalistami IT
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość obszaru Global Markets/ Treasury oraz Investments

    Oferujemy:

    • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,
    • Możliwość rozwoju umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
    • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.hays.pl