Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

Pentacomp

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • analiza w ramach prowadzonych projektów informatycznych realizowanych za pomocą metodyk zwinnych (SCRUM)

  • zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych

  • opracowywanie wymagań systemowych na podstawie wymagań biznesowych

  • przygotowywanie dokumentacji analitycznej i specyfikacji systemów informatycznych

  • wsparcie analitycznym na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych

  • współpraca z kierownikami projektów, architektami i analitykami biznesowymi w zakresie rozwoju oprogramowania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe i minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie przeprowadzania analizy biznesowej, w tym identyfikowania i specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych

  • zrozumienie zagadnień technicznych na ogólnym poziomie, w szczególności związanych z bazami danych i integracją systemów informatycznych

  • doświadczenie w zakresie dokumentowania wymagań zgodnie z notacją BPMN i UML 2.x

  • praktyczna wiedza z narzędzia Enterprise Architect lub pokrewnego

  • gotowość do spotkań z klientami

Mile widziane

  • znajomość BABOK®

  • doświadczenie w realizacji złożonych projektów przy pomocy metodyk zwinnych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników