Oferta pracy

Analityk Biznesowo – Systemowy

PKO BP Finat sp. z o.o.O firmie

PKO BP Finat sp. z o.o.

Grójecka 5

Warszawa

DZIEŃ DOBRY W PRACY

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywna współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

#ZajmijStanowisko:

Masz na dzień dobry:

  • Umowę o pracę z pakietem benefitów
  • Prywatną opiekę zdrowotną
    na terenie całej Polski
    - bo zdrowie jest najważniejsze

Zakres obowiązków

  • Analizowanie zmian funkcjonalnych systemów informatycznych na podstawie zgłoszonych wymagań biznesowych
  • Zbieranie, analizowanie, uzgadnianie oraz modelowanie wymagań do systemów informatycznych
  • Projektowanie zmian w systemach informatycznych
  • Przygotowywanie zakresu testów modyfikacji systemu
  • Zapewnianie wsparcia analitycznego na etapach projektowania, programowania, testowania oraz wdrożeń systemów informatycznych
  • Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji analitycznej systemów
  • Udzielanie wsparcia podczas pracy operacyjnej w ramach analizy poprawności wykonywanych transakcji
  • Uzgadnianie przyczyn nieoczekiwanych wyników działania systemów, analiza niespójnych danych w systemach
  • Udział w procesach migracyjnych systemów

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze zbierania wymagań, tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i systemowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość i doświadczenie w pracy wg metodyki Scrum
  • Rozumienie zagadnień programistycznych, umiejętność stałej współpracy z zespołami programistycznymi w czasie tworzenia systemów informatycznych
  • Wiedza na temat branży finansowej/bankowości-mile widziana
  • Znajomość relacyjnych baz danych, tworzenia zapytań w języku SQL oraz zasad analizy obiektowej i projektowania obiektowego

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kontrakt (własna działalność gospodarcza) lub umowę o pracę

To dobry dzień na aplikację! #ZajmijStanowisko.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy