Oferta pracy

Analityk Biznesowo - Systemowy

AVIVAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aviva należy do liderów rynku ubezpieczeń w Europie, działa też w Azji i w Kanadzie.

Dla 33 milionów klientów w 14 krajach pracuje blisko 30 tys. pracowników.

Aviva docenia ludzi za to kim są i za wkład, który wnoszą.

Dołącz do naszego zespołu!
Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Analiza biznesowa – zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji wykonalności
  • Wspieranie Product Ownera w przygotowywaniu historyjek, zarządzaniu backlogiem oraz procesowaniu Jira
  • Prowadzenie warsztatów analitycznych
  • Analiza systemowa – uzgadnianie wymagań systemowych, weryfikacja wykonalności i spójności z architekturą
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej i testowej w projektach ( w tym diagramów UML i BPMN)
  • Realizowanie testów integracyjnych
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi, analitykami i developerami w ramach pracy w cross-funkcjonalnym zespole

Dla nas ważne są:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • Przekrojowa wiedza na temat technologii informatycznych
  • Znajomość modelowania UML – super jeśli znasz Enterprise Architect
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji projektowej
  • Doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i systemowych
  • Chęć wsparcia klientów w zakresie analizy zgłaszanych błędów/poprawek/udoskonaleń/zmian
  • Mocno rozwinięte zdolności analitycznego myślenia
  • Samodzielność, komunikatywność i współpraca w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Znajomość narzędzia : Jira oraz języka zapytań SQL
  • Zaawansowana znajomość programu MS Office (w szczególności Excel, Word)
  • Otwartość na różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie?
Koniecznie aplikuj!

Nasze benefity:

  • Atrakcyjna lokalizacja
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe + fundusz kapitałowy
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Akcje pracownicze
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy
  • Praca zdalna
  • Dostęp do platform e-learningowych
  • Ubierasz się jak chcesz

To co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
    (na zastępstwo)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4b oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności: https://kariera.aviva.pl/polityka-prywatnosci.html

Chcesz zobaczyć jak wygląda proces rekrutacji w Avivie - sprawdź:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy