Oferta pracy

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

X-Code Sp. z o.o

Klaudyny 21

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • .NET Core

  • C#

  • ASP.NET MVC

  • ASP.NET Core MVC

  • JavaScript

  • jQuery

  • AJAX

  • HTML

  • CSS

  • Microsoft SQL Server

  • T-SQL

Mile widziane

  • SQL Server Services

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analiz systemowych i biznesowych we współpracy z Klientem.

  • Opracowanie specyfikacji analitycznej dla wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych wdrażanych rozwiązań.

  • Opracowanie przypadków użycia (biznesowych, systemowych).

  • Współpraca z zespołem projektantów/programistów, testerów.

  • Zarządzanie zmianą wymagań w kontekście zapewnienia właściwej analizy ich wpływu na pozostałe elementy systemów.

  • Aktywny udział w procesie analizy problemów zgłaszanych przez użytkowników systemu w trakcie eksploatacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe; mile widziane informatyczne lub pokrewne.

  • Minimum 2-letnie doświadczenie i umiejętności analityczne w zakresie analizowania potrzeb i wymagań biznesowych klientów oraz znajomości zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej.

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji analitycznej (m.in. specyfikacji systemowych, user stories).

  • Doświadczenie w modelowaniu systemów informatycznych z wykorzystaniem notacji UML, BPMN.

  • Znajomość narzędzi modelowania analitycznego.

  • Znajomość Microsoft Dynamics CRM.

  • Wysokie zdolności analitycznego myślenia.

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie; zdolności komunikacyjnie.

  • Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie.

  • Znajomość technologii bazodanowych, np. MS SQL.

  • Znajomość systemów MS Office, SharePoint.

  • Znajomość metodyk waterfall oraz zwinnych (agile, scrum).

  • Znajomość technologii WebServices, XML.

  • Znajomość Enterprise Architect.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia.

  • Szansę rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów a także udział w ciekawych zadaniach oraz projektach.

  • Formę zatrudnienia uzależnioną od preferencji pracownika.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Niekorporacyjną kulturę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami.

  • Zaplecze socjalne, m.in.: Kartę MultiSport, opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne