Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

ONWELO S.A.O firmie

  • Karolkowa 30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ONWELO S.A.

Karolkowa 30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów w zakresie analizy biznesowej i systemowej wg zwinnych metodyk projektowych (Scrum, Agile)

  • Współpraca z klientami oraz z zespołem projektowym

  • Zbieranie i weryfikacja wymagań w projektach informatycznych

  • Analiza danych oraz procesów biznesowych klienta

  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych aplikacji

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego w projektach IT

  • Masz doświadczenie w pracy w branży finansowej jako analityk biznesowy/systemowy

  • Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym (min. B2) – warunek konieczny

  • Cechuje Cię samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Lubisz pracować w zespole i potrafisz działać kreatywnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa HR-owa

2

2. Rozmowa merytoryczna