Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowo-Systemowy

Bit Peak Sp. z o.o.O firmie

Bit Peak Sp. z o.o.

Cząstkowska 32

Warszawa

Jesteśmy zespołem praktyków specjalizujących się w dostarczaniu rozwiązań analitycznych, Business Intelligence oraz Big Data. Nasze działania koncentrują się w obszarze analizy zachowań klienta zwiększenia sprzedaży oraz optymalizacji procesów biznesowych.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa / Łódź

Lubisz pracę z klientem? Masz doświadczenie w analizie biznesowej lub systemowej? Poszukujemy właśnie Ciebie! Dołącz do doświadczonego zespołu projektowego, który buduje u nas rozwiązania informatyczne oraz współpracuje z globalnymi klientami.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z klientem oraz z zespołem projektowym
  • zbieranie, weryfikacja oraz zarządzanie wymaganiami w projekcie informatycznym
  • analiza danych oraz procesów biznesowych klienta
  • zarządzanie zadaniami w systemie Jira
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego w projektach IT
  • angielski na poziomie bardzo dobrym (min. B2) – warunek konieczny – klient angielskojęzyczny
  • samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • kreatywności i samodzielności w tworzeniu projektów
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • fantastyczną atmosferę w zespole pasjonatów IT
  • możliwość korzystania z elastycznych godzin pracy
  • wysoką kulturę pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do pakietu sportowego oraz nauki języka angielskiego

Dołącz do nas!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust.1 lit ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dni 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych nie objętych przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy oraz ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. (tj. telefon kontaktowy, adres e-mail, zdjęcie w CV )”. Informujemy, że Administratorem danych jest Bit Peak Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cząstkowskiej 32. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne