Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowo-Systemowy

Centrum e-ZdrowiaO firmie

  • Dubois 5A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Centrum e-Zdrowia

Dubois 5A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • BPMN

  • UML

O projekcie

Od wielu lat specjalizujemy się w budowie i wdrażaniu systemów informacyjnych w obszarze ochrony zdrowia w Polsce. Wykorzystując posiadane kompetencje, wiedzę oraz doświadczenie tworzymy innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie, specyfikacja wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz tworzenie dokumentacji i rozwiązań zgodnie z wymaganiami (w tym model dziedziny, modele procesów biznesowych, przypadki użycia, modele logiczne i fizyczne, specyfikacje interfejsów);

  • Opracowywania założeń i identyfikowania ograniczeń systemowych w kontekście wdrażanych usług w ramach wytwarzanych i rozwijanych systemów;

  • Utrzymywanie modelu procesów biznesowych odpowiadających usługom, które zostały lub będą wdrażane w ramach systemów;

  • Zapewnienie spójności procesów analizy i projektowania;

  • Analiza otoczenia prawnego systemów oraz wpływu zmian legislacyjnych na wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne;

  • Przygotowywanie analiz i innych dokumentów projektowych;

  • Bieżąca współpraca z zespołem wytwórczym w tym analitykami i architektami w tym udział w spotkaniach zespołów projektowych wynikających z metodyki prowadzenia projektu;

  • Bieżąca współpraca z interesariuszami projektu w tym właścicielem biznesowym;

  • Rozwiązywanie zgłoszeń i problemów użytkowników w zakresie kompetencji.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenia w modelowaniu i inżynierii procesów biznesowych oraz specyfikacji wymagań dla systemów informatycznych z wykorzystaniem UML i BPMN;

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie opracowywania modelu danych (zakresu gromadzonych i przetwarzanych danych) wraz z modelem przepływu danych pomiędzy systemami;

  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL;

  • Znajomość architektury opartej o SOA;

  • Doświadczenie w realizacji projektów IT w oparciu o metodykę zwinną (Agile);

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi testy;

  • Znajomość narzędzi: Enterprise Architekt, JIRA.

Mile widziane

  • Umiejętność działania pod presją czasu i w sytuacjach nieprzewidzianych;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Praktyczną znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word i MS Excel);

  • Umiejętność kreatywnego myślenia oraz chęć rozwoju zawodowego;

  • Umiejętności analitycznego myślenia;

  • Doświadczenie w pracy z systemami ochrony zdrowia oraz znajomości semantyki w tym obszarze.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia zewnętrzne

    To oferujemy

    • Pracę w nowoczesnej firmie informatycznej (również w formie zdalnej)

    • Umowy o pracę

    • Elastyczną ofertę benefitów

    • Pakiety medyczne

    • Ubezpieczenia grupowe

    • Dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. „13-stkę”

    • Rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji

    • Dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

    • Otoczenie profesjonalnego Zespołu

    • Dla najlepszych premie uznaniowe

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • preferencyjne pożyczki

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • Kafeteria MyBenefit

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    Życiorys uzupełniony w zakresie informacji dotyczących wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia.

    Miejsce składania dokumentów:

    • Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są:

    • w postaci elektronicznej:

    • za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected],

    • poprzez przekazanie za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP,

    • przez formularz aplikacyjny dostępny na stronie internetowej www.cez.gov.pl (w zakładce: praca),

    • za pośrednictwem portalu pracuj.pl

    • w postaci papierowej: w kancelarii Centrum pod adresem ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa.

    • Dodatkowe informacje pod nr telefonu +48501369518.

    • Termin składania dokumentów: do 23 kwietnia 2021r.