Oferta pracy

Analityk Biznesowo – Systemowy

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

  • Wołoska 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ProService Finteco Sp. z o.o.

Wołoska 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za analizy biznesowe do systemów B2B oraz B2C w sektorze funduszy inwestycyjnych

  • Analiza i modelowanie wymagań biznesowych

  • Tworzenie User Stories, dokumentacji analitycznej i projektowej (Jira, MS Word, Confluence)

  • Prowadzenie backlogu produktu i road mapy projektów dla podległej aplikacji

  • Kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

  • Ścisła współpraca z zespołami technicznymi, biznesowymi oraz klientem zewnętrznym podczas całego cyklu życia produktu

  • Ustalenie priorytetów oraz harmonogramów dla wdrożeń

  • Przygotowanie wycen dla nowych inicjatyw oraz monitorowanie budżetów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: matematyka, ekonomia, finanse, informatyka

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy metodykach zwinnych

  • Umiejętność współpracy z developerami oraz z biznesem i klientami

  • Wiedza i doświadczenie w pracy w JIRA i Confluence

  • Język angielski na poziomie pozwalającym czytać dokumentacje

Mile widziane

  • Znajomość notacji BPMN/UML

  • Doświadczenie w sektorze funduszy inwestycyjnych/bankowości oraz ubezpieczeń

To oferujemy

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w branży finansowej;

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem;

  • Multisport, karty podarunkowe, vouchery;

  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe;

  • Sekcje zainteresowań pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy