Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
SANTE A.Kowalski Sp.j.

Analityk biznesowo-systemowy

SANTE A.Kowalski Sp.j.O firmie

  • Jagiellońska 55A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jagiellońska 55A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie oraz aktualizacja procedur i procesów biznesowych z obszaru finansów i kontrolingu

  • zbieranie i opis wymagań biznesowych dla systemów, raportów oraz narzędzi analitycznych

  • określanie działań i kroków, które można zautomatyzować w procesach biznesowych

  • projektowanie funkcjonalności systemu (przygotowanie specyfikacji funkcjonalnej)

  • wsparcie zespołu programistycznego w procesie budowy, testów i wdrażania rozwiązania

  • wdrażanie nowych funkcjonalności w systemach informatycznych (rozwiązanie techniczne)

  • analiza przepływu danych między systemami w celu zapewnienia biznesowej integracji procesów

  • analiza jakość danych w systemach informatycznych

  • zarządzanie architekturą danych w systemach - Master Data

Nasze wymagania

  • min. 5 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku analityka biznesowo - systemowego

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz jasnego i precyzyjnego formułowania myśli w mowie i piśmie

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP, BI i dużymi bazami danych

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe

  • znajomość metodyk analizy systemowej oraz biznesowej

  • dobra znajomość notacji oraz diagramów w pracy analitycznej w tym UML oraz BPMN

  • znajomość narzędzi CASE (Aris, Visual Paradigm, Enterprise Architect)

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i VBA,

  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet socjalny w postaci: opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS

  • zniżki na produkty Sante i usługi Studio

  • dogodna lokalizacja i bezpłatny parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

Sante to polska firma, która od prawie 30 lat wyznacza trendy na rynku zdrowej żywności. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, mających korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dużą uwagę przykładamy do propagowania wiedzy o prawidłowym odżywianiu oraz zdrowym stylu życia. W ramach holistycznego podejścia do zdrowia, inspirujemy konsumentów do zdrowego stylu życia otworzyliśmy w Warszawie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie – unikalne na skalę europejską SPA & Wellness. Sprzedajemy swoje produkty do ponad 50 krajów na świecie. Zatrudniamy ponad 1300 pracowników.

Przewiń do profilu firmy