Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk biznesowo-systemowy

ERYK PIETRASZEWSKI MEDSOFT; BHP VOTAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i szacowanie pracochłonności analiz systemowo-biznesowych;

  • przeprowadzanie analizy systemowej pod kątem realizacji wymagań biznesowych;

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej/analitycznej;

  • tworzenie dokumentacji dla użytkownika;

  • udział w spotkaniach projektowych zewnętrznych i wewnętrznych;

  • moderowanie komunikacji między zespołem biznesowym i technicznym;

  • wsparcie project managera oraz dyrektora IT w decyzjach biznesowych.

Nasze wymagania

  • 3 letnie doświadczenie pracy w branży IT na podobnym stanowisku;

  • znajomość branży medycznej będzie dużym atutem;

  • mile widziana znajomość programu Enterprise Architect;

  • umiejętność generowania diagramów oraz przepływu informacji w notacji UML;

  • znajomość jednego z programów: Jira, Confluence, RedMine, ServiceDesk;

  • doskonałe zdolności analityczne oraz interpersonalne;

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B;

  • możliwość rozwoju przy ambitnych projektach;

  • wsparcie zespołu + szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne;

  • elastyczne godziny pracy;

  • karta Multisport;

  • nowoczesny sprzęt.

ERYK PIETRASZEWSKI MEDSOFT; BHP VOTA

Jesteśmy zespołem o ugruntowanej oraz stabilnej pozycji na rynku w obszarze medycznym. Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów oraz zadowolenie klientów, którzy korzystają z naszych rozwiązań. Obecnie w dynamicznie zmieniającym się świecie usługi medyczne są ciekawym miejscem rozwoju. Szukamy ciekawych, energicznych osób z pasją oraz pełnych pomysłów, które jako otwarta firma chcemy wspólnie realizować.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Cześć, jesteś ambitny / ambitna, chcesz mieć wpływ na rzeczywistość i nie boisz się odpowiedzialności? Szukasz rozwiązań a nie wymówek?

W takim razie zaaplikuj!

Z nami będziesz uczestniczyć w podejmowaniu ważnych decyzji biznesowych, w optymalizacji procesów, współtworzyć interesujące projekty.

Aktualnie pracujemy zdalnie z możliwością wypożyczenia biurka/krzesła oraz innych niezbędnych rzeczy dla komfortu pracy na HomeOffice 😊

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.