Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk biznesowo-systemowy

AVILITY Sp. z o.o.O firmie

  • Bonifraterska 17, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

AVILITY Sp. z o.o.

Bonifraterska 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i weryfikacja dokumentacji projektowej.

  • Opracowywanie koncepcji systemów informatycznych, koncepcji zarządzania projektem.

  • Przygotowanie analiz, raportów.

  • Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji.

  • Przygotowywanie i przetwarzanie danych.

  • Analiza wymagań użytkownika.

  • Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych.

  • Udział w spotkaniach projektowych i warsztatach z Klientem.

Nasze wymagania

  • Z wykształceniem wyższym (preferowane kierunki techniczne).

  • Z minimum rocznym doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku.

  • Z umiejętnością analitycznego myślenia, dokładnością, dbałością o szczegóły.

  • Z umiejętnością organizacji własnej pracy.

  • Z umiejętnością pracy w zespole i samodzielnością w działaniu.

  • Zaangażowanych, z otwartym umysłem, umiejętnością analizy i rozwiązywania problemów.

  • Z silną wewnętrzną motywacją do rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji.

  • Z umiejętnością nawiązywania kontaktu i chęcią pracy w grupie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w administracji publicznej,

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect (lub podobne), notacji UML/Archimate.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.

  • Współpracę z zespołem doświadczonych analityków.

  • Pracę przy różnorodnych, ambitnych projektach.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności.

  • Elastyczne godziny pracy, opiekę medyczną i pakiet sportowy multisport.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Avility Sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego oraz komercyjnego. Pomagamy naszym klientom odnaleźć się między dynamicznie zmieniającymi się trendami i technologiami, wymagającą konkurencją, a chęcią rozwoju i zmian w ich biznesie. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i kompetencje do tego, aby skutecznie wypracowywać optymalne rozwiązania cyfrowe. Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektowania, zamawiania, budowania i użytkowania systemów informatycznych. Obecni na rynku od 2011 roku, realizujemy projekty doradcze zarówno dla instytucji publicznych, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i organizacji stawiających pierwsze kroki w biznesie.

Przewiń do profilu firmy

Z kim będziesz pracował?

Na nasz aktualny zespół składają się doświadczeni konsultanci o kompetencjach zarządzania projektami, zarządzenia wymaganiami, projektowania architektury rozwiązania oraz programistycznych. Naszą najsilniejszą stroną są ludzie, którzy z entuzjazmem podchodzą do nowych wyzwań, tworząc tym samym zgraną drużynę i niepowtarzalną atmosferę pracy.