Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk biznesowo-systemowy

Betacom S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z innymi działami - wypełnianie luki między technicznymi specjalistami AI/IT a działem biznesowym

  • Analiza i weryfikacja wymagań

  • Specyfikacja wymagań funkcjonalnych w formie historyjek użytkownika

  • Specyfikacja wymagań poza funkcjonalnych

  • Wsparcie kadry badawczej (AI) oraz IT w zrozumieniu zagadnień biznesowych

  • Zatwierdzanie testów akceptacyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie we współpracy z deweloperami i testerami

  • Umiejętność specyfikacji wymagań funkcjonalnych w formie historyjek użytkownika

  • Znajomość notacji BPMN/UML

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w zespołach DevOPs/MLOps

  • Znajomość języka Gherkin

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect lub pokrewnego

To oferujemy

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, benefity w postaci pakietu medycznego

  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Betacom S.A.

Betacom to innowacyjność, odpowiedzialność i współpraca w podejściu do transformacji cyfrowych swoich klientów. Pomagamy zwiększać efektywność operacyjną instytucji oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oferując rozwiązania między innymi z zakresu AI, cloud computing, Big Data. Betacom istnieje na rynku ponad 25 lat i należy do czołówki polskich integratorów IT.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Oferujemy pracę w innowacyjnych projektach biznesowych, m.in. wykorzystujących sztuczną inteligencję (Artificial Intelligence). Dołączając do nas i staniesz się członkiem zespołów MLOps i będziesz uczestniczył/a

- w wytwarzaniu oprogramowania dotyczącego optymalizacji, wspartej przez modele uczenia maszynowego (Machine Learning)

oraz

- rozwiązań z dziedziny przetwarzania języka naturalnego (Natural Language Processing).