Oferta pracy

Analityk Biznesowo - Systemowy

FINTURE Sp. z o.o.O firmie

  • Skierniewicka 10A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FINTURE Sp. z o.o.

Skierniewicka 10A

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • UML

  • Enterprise Architect

  • BPMN

  • JIRA

O projekcie

Finture to zespół, który legitymuje się unikalnymi kompetencjami i doświadczeniem w zakresie planowania, budowy, wdrażania, utrzymywania produkcyjnego i rozwoju platform procesowych BPM.

Realizujemy wiele projektów automatyzujących procesy zarówno w bankach, jak też w towarzystwach ubezpieczeniowych.

Potrafimy wdrażać nowe modele procesowe dla różnorodnych produktów finansowych.

Projekt do którego zapraszamy Cię realizujemy dla jednej z największej instytucji bankowej w regionie.

Nasza oferta dedykowana jest dla osób interesujących się analizą systemową.

Zapewniamy, że praca w naszym zespole to przyjemność 😊

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie i analiza wymagań od klientów biznesowych

  • weryfikacja wymagań pod kątem możliwych rozwiązań, uwzględniając ich optymalizację na podstawie wiedzy o obowiązujących procesach biznesowych oraz praktykach firmy Klienta

  • modelowanie rozwiązań uwzględniając aspekty integracji z innymi systemami

  • tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych systemu

  • ścisła współpraca z klientem zewnętrznym, deweloperami i testerami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • wsparcie analityczne podczas testów akceptacyjnych (UAT) oraz utrzymaniu środowiska produkcyjnego

  • przygotowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne

  • minimum rok doświadczenia jako Analityk biznesowo-systemowy, w obszarze bankowości lub innej instytucji finansowej

  • doświadczenie w zakresie tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i/lub technicznych

  • umiejętność przekładania wymagań biznesowych na wymagania techniczne

  • umiejętności komunikacyjne

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych

  • samodzielność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie

  • umiejętność modelowania systemu i procesów biznesowych UML

  • wiedza z zakresu integracji systemów informatycznych (w szczególności szyny danych ESB)

  • znajomość narzędzia Enterprise Architect

  • doświadczenie w wycenianiu projektów IT

  • znajomość narzędzi JIRA i Confluence

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale (B2B lub UoP)

  • Praca z wykorzystaniem różnorodnych technologii w projektach dla renomowanych Klientów

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który lubi ze sobą pracować, dzieli się wiedzą i wzajemnie wspiera

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed

  • Karty sportowe i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Pracę zdalną, docelowo bardzo dogodną lokalizację i wygodne biuro w Warszawie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • benefit okolicznościowy

Etapy rekrutacji
1

Analiza Twojego CV

2

Spotkanie online z bezpośrednim przełożonym

3

Prezentacja naszej oferty zatrudniania

Finture to zespół ekspertów, którzy od 20 lat uczestniczą w projektach informatycznych w sektorze finansowym i telekomunikacyjnym. Charakteryzuje nas ekspercka wiedza w wybranych dziedzinach biznesu i informatyki.

Zajmujemy się projektowaniem i realizacją projektów END-to-END, począwszy od etapu UX design, prowadząc kolejne fazy dewelopmentu, aż do skutecznego wykonania całości rozwiązania i wdrożenia produkcyjnego.

Ważnym obszarem kompetencji Finture są: szeroko pojęta integracja systemowa oraz rozwój architektury korporacyjnej, automatyzacja procesów biznesowych oparta o komercyjne i opensource’owe platformy BPM, budowa aplikacji frontend, eksperckie projekty wykorzystujące algorytmy machine learning oraz sieci neuronowe.

Korzystamy z najnowszych frameworków programowania i efektywnych metodyk wytwórczych, ze szczególnym uwzględnieniem podejścia agile. Finture jest częścią Exorigo-Upos S.A. polskiej grupy informatycznej o międzynarodowym zasięgu, działającej m.in. w UK, Bułgarii, Czechach, Słowacji.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Odwiedź naszą stronę: https://www.finture.com/pl/

Przewiń do profilu firmy