Oferta pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

Exorigo-Upos S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Nasz zespół dostarcza innowacyjne rozwiązania digital commerce dla retailerów i sektora consumer finance. Nieustannie poszerzamy nasze kompetencje i aktualizujemy posiadaną już wiedzę aby najefektywniej rozwiązywać złożone problemy naszych klientów. Tworzymy aplikacjie wspomagające procesy sprzedaży. Produkty, które oferujemy często są autorskie, sami tworzymy ich koncepcję, projektujemy, tworzymy i implementujemy. Cieszymy się, że nasze rozwiązania są codziennie wykorzystywane przez miliony użytkowników, że możemy wspierać i Ciebie w codziennych zakupach 😊. Dołącz do nas jako Analityk Biznesowo-Systemowy.

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie wymagań biznesowych przy współpracy bezpośrednio z naszymi Klientami zewnętrznymi

  • Modelowanie wymagań biznesowych oraz ich weryfikacja systemowa pod kątem możliwych rozwiązań i ich wykonalności

  • Sporządzanie specyfikacji analitycznej rozwiązań, tworzenie pełnej dokumentacji zgodnie ze standardami przyjętymi w projektach

  • Ścisła współpraca z zespołami programistów (wsparcie w zrozumieniu założeń analitycznych) oraz testerów przy weryfikacji stworzonych funkcjonalności z wymaganiami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Praktyczna znajomość UML i/lub BPMN

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia spotkań i komunikacji z Klientem

  • Umiejętność tworzenia analitycznej dokumentacji projektowej (projekt systemu na podstawie wymagań klienta)

Mile widziane

  • Znajomość specyfiki procesów biznesowych branży retail

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym (B2B lub UoP)

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed

  • Karty sportowe i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Pracę w kros-funkcjonalnym zespole, gdzie bardzo dbamy o dobrą atmosferę, chętnie dzielimy się wiedzą i możemy na siebie liczyć gdy pojawią się problemy

  • Możesz skorzystać z bardzo szerokich kompetencji innych zespołów w naszej organizacji – gdzie mamy „ekspertów od wszystkiego”

  • Posiadamy wiele ciekawych systemów, które stworzyliśmy i rozwijamy E2E dla Klientów, którzy cenią nasze rozwiązanie dlatego 100% wdrożeń kończy się na produkcji

  • Stawiamy na długofalową i efektywną współpracę. Z nami nie musisz się martwić, że projekt się kończy a Ty musisz szukać nowego

  • Możesz wybrać czy chcesz pracować zdalnie czy wolisz stacjonarnie w naszym wygodnym biurze w Gliwicach (gdzie zapewniamy darmowy parking) lub Warszawie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Exorigo-Upos S.A.

Exorigo-Upos S.A. to zespół ponad 1000 ekspertów. Jako partner największych firm z branży retail w zakresie omnichannel od ponad 20 lat pomagamy im w efektywnym łączeniu offline z online. Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce, realizując wdrożenia zaawansowanych platform sprzedażowych i rozwiązań z zakresu PIM. Jesteśmy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie i w Australii.

Przewiń do profilu firmy